Reklama

Fame MMA: Bonus BGC zmierzy się z Marcinem Najmanem. W klatce kilku reprezentantów naszego regionu

Bonus BGC (z lewej) i Wojtek Gola, jeden ze współwłaścicieli Fame MMA | fot. Roger Gorączniak, archiwum
Bonus BGC (z lewej) i Wojtek Gola, jeden ze współwłaścicieli Fame MMA | fot. Roger Gorączniak, archiwum

We wtorkowy wieczór ogłoszono kolejną walkę nadchodzącej gali Fame MMA 5.

Specjalizująca się w tzw. freak fightach federacja skupia w swoich szeregach różnego rodzaju osobowości, związane przede wszystkim z szeroko pojętym internetem. Wśród współwłaścicieli organizacji są poznaniacy, a w klatce oglądać można różnego rodzaju streamerów, patostreamerów i wszelkiej maści freaków.

Wartość sportowa pozostaje mocno dyskusyjna, podobnie jak promowane wartości, ale gale przyciągają gigantyczną widownię, a ich popularność stale rośnie.

Podczas zaplanowanej na 26 października gali w trójmiejskiej Ergo Arenie w klatce zaprezentuje się Piotr "Bonus BGC" Witczak". Nazywany "Łazarskim Gladiatorem" zawodnik od kilku miesięcy ostro trenuje, co daje nadzieję, że w końcu zaprezentuje się na miarę oczekiwań, bo do tej pory przegrał oba pojedynki w Fame MMA.

Swoimi "lujami ogłuszaczami" Bonus sprawdzi wytrzymałość Marcina Najmana. Były pięściarz i kickbokser sam przyznał, że zawodowa kariera już za nim, nie przeszkadza mu to jednak w toczeniu pojedynków, które niewiele mają wspólnego ze sportem, zapewniają za to solidny zastrzyk gotówki.

Faworytem starcia będzie mimo wszystko "El Testosteron", ale publika z pewnością stanie za Bonusem. Czas pokaże czy to wystarczy.

W Ergo Arenie zaprezentuje się również pochodzący spod Poznania Szymon "Isamu" Kasprzyk. Zawodnik Czerwonego Smoka (trenuje tam choćby Borys Mańkowski) zmierzy się w walce wieczoru z Marcinem "Rafoniksem" Krasuckim.

Natomiast Marek "Adbuster" Hoffmann ze Swarzędza sprawdzi formę Marcina Malczyńskiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
8.28 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro