Reklama
Reklama

Nowe mieszkania w Murowanej Goślinie bardzo popularne!

W ramach poznańskiej aglomeracji powstają kolejne mieszkania nie tylko w centrum, ale również w jego pobliżu. Wśród nowych propozycji deweloperskich, warto zwrócić uwagę na Murowaną Goślinę - 25 minut od Poznania i z Puszczą Zielonka w sąsiedztwie.

Poznańska aglomeracja harmonijnie się rozwija, a w ostatnich miesiącach mocno na popularności zyskała Murowana Goślina. Ponad 40 procent terenu tej gminy zajmują lasy. Tutaj znajduje się Puszcza Zielonka, mająca ponad 11 000 ha powierzchni. Kolejnym atutem jest sprawna komunikacja. W Murowanej Goślinie znajduje się stacja kolejowa, co pozwala na dojazd do centrum Poznania w nieco ponad 20 minut. Następnym udogodnieniem jest przebudowa i poszerzenie ulic: Gdyńskiej i Głównej, dzięki czemu podróż autem do i z Poznania będzie szybszy. Nowa droga powstanie w przyszłym roku.

Te atuty, w połączeniu z interesującą i bardzo konkurencyjną wobec Poznania ofertą mieszkaniową, sprawiają, że wiele osób wybiera Murowaną Goślinę - miasteczko spokojniejsze, w którym są: placówki edukacyjne, zaplecze handlowo-usługowe oraz otoczenie zieleni. Zamieszkanie w tej dogodnej lokalizacji umożliwia m.in. inwestor osiedla Nowa Murowana, przy ulicy Tartacznej w Murowanej Goślinie, między ulicą Rogozińską a Kolejową. Ten projekt został zaplanowany etapowo, a pierwszy z nich, z 14 mieszkaniami, już zakończono.

Aktualnie w budowie są kolejne części osiedla. W II etapie, liczącym 29 mieszkań, wykonane zostały wykonane tynki wewnętrzne, posadzki, zamontowano stolarkę drzwiową i okienną. Na zewnątrz trwają prace związane z elewacją budynku. Oddanie kluczy zaplanowano na wrzesień 2019. W etapie III ukończony został stan surowy i rozpoczęto prace dekarskie. Zaawansowanie budowy to ok. 40%. Budowlańcy pracują też nad etapem V, gdzie zrealizowano prace ziemne i fundamentowe. W ramach Nowa Murowana powstaną drogi wewnętrzne, miejsca parkingowe, tereny zielone, oświetlenie i plac zabaw. Równocześnie trwa sprzedaż mieszkań. We wskazanych etapach dostępnych jest 18 lokali od 42 do 67 mkw. Różne terminy oddania poszczególnych budynków to spore udogodnienie. Klient uwzględniając swoje życiowe plany, wybiera idealny dla siebie moment na wprowadzenie się do mieszkania.

Od maja biuro sprzedaży Nowa Murowana znajduje się przy ul. Tartacznej 1/14 w Murowanej Goślinie, tuż obok ul. Kolejowej, w I etapie inwestycji. Dzięki temu, przy okazji jednego spotkania w biurze, klienci mogą sprawdzić dojazd do osiedla, postępy na budowie i spotkać się z przedstawicielami dewelopera.

Oferta mieszkań w Murowanej Goślinie:
https://nowamurowana.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami z gradem
32℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
10.94 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro