Reklama

Opieka dla seniora w rodzinnej atmosferze. Demencja, Alzheimer

Dzienny Dom Seniora Parasolka to nowa placówka na Winogradach, która w sposób kompleksowy podchodzi do opieki nad Osobami Starszymi. Podajemy serce na dłoni, wkładając w to dużo ciepła i miłości.

Poznań oferuje mnóstwo przedszkoli dla dzieci, a pamiętajmy, że społeczeństwo się starzeje i wiele osób pracujących nie ma z kim zostawić swoich ukochanych rodziców czy dziadków.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Osobie Starszej dobrej kondycji psychicznej, ale też fizycznej i społecznej. Oferujemy profesjonalne wsparcie dla Rodzin, którym zależy na dobrym samopoczuciu bliskich w podeszłym wieku. Chcemy przywrócić Seniorom chęci i radość z życia oraz wiarę w siebie. Pobyt w Domu Opieki Parasolka w godzinach 9.00-17.00 to najlepsze rozwiązanie, kiedy rodzina nie jest w stanie poświęcić dostatecznej ilości czasu na zajęcie się Seniorem.

Naszym głównym celem jest stworzenie ośrodka, który odpowie na wszystkie potrzeby osób starszych uwzględniając stan zdrowia i zainteresowania seniorów. Dlatego oferujemy zróżnicowany zakres opieki i rehabilitacji dla osób, z chorobami Alzheimera, po udarach i z innymi kłopotami zdrowotnymi.

Dzienny pobyt 9.00-17.00 kosztuje 65zł (w tym 3 posiłki). Zapraszamy serdecznie na pobyty 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku lub jednorazowo- na próbę gdy - chcesz się przekonać, że Senior będzie dobrze się czuł w Parasolce lub musisz pozałatwiać swoje sprawy a boisz się zostawić Staruszka samego w domu. W cenie pobytu uwzględniona jest

- Opieka psychologa i rehabilitanta
- Zajęcia ruchowe, kulinarne, relaksacyjne, muzyczne, treningi pamięci, plastyczne, teatralne, czytanie, gry i zabawy towarzyskie, spacery, seanse filmowe
- Nadzór personelu opiekuńczego, w tym podawanie leków zgodnie ze zleceniem lekarskim
- Możliwość wypoczynku w przygotowanym do tego pokoju

Oferta skierowana jest także dla zdrowych Seniorów pragnących miło spędzić czas i zawrzeć nowe znajomości, porozmawiać czy wypić kawę.

www.dziennydomseniora-parasolka.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.37 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro