Reklama

Gala Białych Kołnierzyków wraca do Poznania! Poznaj zawodników dzień przed walkami w Galerii Malta!

Zbliża się emocjonujący weekend dla wszystkich fanów sportów walki! Już w sobotę, 27 kwietnia po raz kolejny odbędzie się Gala White Collar Boxing. Dla Białych Kołnierzyków to świetna okazja nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności i wytrzymałości, ale też by wesprzeć potrzebujących w ramach przeprowadzanej zbiórki na cele charytatywne. Dzień przed galą w Galerii Malta odbędzie się oficjalne ważenie i dobieranie uczestników - wspólnie zagrzejmy ich do walki!

W VII edycji Biznes Boxing Polska udział wezmą tzw. "białe kołnierzyki", czyli biznesmeni, prawnicy, managerowie, lekarze, którzy po 8 tygodniach przygotowań i wyrzeczeń, zawalczą na ringu w 3 rundach. W tym roku w ramach White Collar Boxing po raz pierwszy odbędą się również walki kobiet.

W walkach nie chodzi wyłącznie rywalizację i wygraną, liczy się też chęć niesienia pomocy, przyjaźń i szacunek. Dlatego tak ważny jest dobór przeciwników, z którymi przyjdzie się zmierzyć zawodnikom. Ta emocjonująca część odbędzie się w najbliższy piątek w godz. 18:00 - 20:00 w hallu głównym Galerii Malta. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą kibicować zawodnikom i zrobić sobie wspólnie zdjęcie na ściance.

"Cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia. Galeria Malta bardzo chętnie wspiera lokalne inicjatywy, szczególnie jeśli oprócz dostarczenia rozrywki, mamy okazję pomóc osobom potrzebującym. W tym roku pieniądze zebrane w ramach akcji charytatywnej zostaną przekazane na cele Fundacji Małgosi Braunek "Bądź". Serdecznie zapraszam do Galerii Malta w piątek, 26 kwietnia na publiczne ważenie i dobieranie zawodników - wspólnie poczujemy sportowy klimat i ducha rywalizacji na dzień przed tym emocjonującym wydarzeniem!" - komentuje Lech Polański, dyrektor Centrum.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, Reserved. W ofercie Galerii dominują przede wszystkim polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium.

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: 10-salowe Multikino, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki i klub fitness. Rodzinną ofertę uzupełni niebawem Lider Plac Zabaw oraz operator medyczny - enel-med.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Obłoki srebrzyste nad Poznaniem
23℃
17℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
8.02 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro