Reklama
Reklama

Zwłoki przy ulicy Baraniaka. Ustalono, że ciało należało do mężczyzny.

fot. czytelnik
fot. czytelnik

O makabrycznym odkryciu, którego w niedzielę dokonali przechodnie, informowaliśmy już na naszych łamach.

Na ulicy Baraniaka przechodnie ujawnili ludzkie zwłoki. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci i prokurator. Ciało jest w tak zaawansowanym stadium rozkładu, że nie było możliwości ustalenia płci. Więcej będzie wiadomo, po wykonaniu sekcji zwłok -relacjonowała na naszych łamach podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Ciało zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej. Z ustaleń Głosu Wielkopolskiego wynika, że przeprowadzone badania nie dały odpowiedzi na pytanie o tożsamość. Ustalono natomiast, że zwłoki należały do mężczyzny. Zlecono już kolejne badania, ale na ich wyniki trzeba poczekać kilka tygodni. Mowa o badaniachtoksykologicznych, stomatologicznych i testach DNA.

Według Głosu Wielkopolskiego policja wstępnie przyjmuje, że zwłoki należały do bezdomnego, a do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
2.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro