Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
19 4
Reklama

Zobaczył nagą kobietę w saunie, wezwał policję

sw
poniedziałek, 11.03.2019 r.
godz. 18.28
sw | poniedziałek, 11.03.2019 r., godz. 18.28
Zobaczył nagą kobietę w saunie, wezwał policję
fot. Rita Juliana/Freeimages

W ostrzeszowskim kompleksie basenów „Oceanik” doszło do niecodziennej interwencji policji - powodem kobieta, która korzystała z sauny bez okrycia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1030 hPa
JUTRO
pogoda
19°C 1024 hPa
POJUTRZE
pogoda
18°C 1019 hPa

Zgłoszenie pochodziło od jednego z użytkowników sauny, którego oburzył strój kobiety,, która również planowała z niej skorzystać. A raczej jego brak. Policjanci przyjęli wezwanie i wkrótce pojawili się na miejscu.

Rzeczywiście, wysłaliśmy na miejsce radiowóz. Przeprowadziliśmy rozmowę z osobą zgłaszającą. Została ona poinformowana i pouczona o dalszym toku postępowania. Jeżeli osoba zgłaszająca przyjdzie złożyć wniosek na komendę, będziemy prowadzić czynności wyjaśniające w kierunku nieobyczajnego wybryku - mówi portalowi WLKP24.info kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Regulamin sauny zamieszczony przez kompleks „Oceanik” mówi jasno: „Do sauny powinniśmy zabrać dwa ręczniki (jeden, na którym siedzimy, a drugi do wytarcia ciała). Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik lub strój kąpielowy – bawełniany”. Kobieta, zapominając o ręczniku, nie dopełniła więc jednego z regulaminowych warunków.

Reklama