Reklama
Reklama

Zobaczył nagą kobietę w saunie, wezwał policję

fot. Rita Juliana/Freeimages
fot. Rita Juliana/Freeimages

W ostrzeszowskim kompleksie basenów "Oceanik" doszło do niecodziennej interwencji policji - powodem kobieta, która korzystała z sauny bez okrycia.

Zgłoszenie pochodziło od jednego z użytkowników sauny, którego oburzył strój kobiety,, która również planowała z niej skorzystać. A raczej jego brak. Policjanci przyjęli wezwanie i wkrótce pojawili się na miejscu.

- Rzeczywiście, wysłaliśmy na miejsce radiowóz. Przeprowadziliśmy rozmowę z osobą zgłaszającą. Została ona poinformowana i pouczona o dalszym toku postępowania. Jeżeli osoba zgłaszająca przyjdzie złożyć wniosek na komendę, będziemy prowadzić czynności wyjaśniające w kierunku nieobyczajnego wybryku - mówi portalowi WLKP24.info kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Regulamin sauny zamieszczony przez kompleks "Oceanik" mówi jasno: "Do sauny powinniśmy zabrać dwa ręczniki (jeden, na którym siedzimy, a drugi do wytarcia ciała). Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik lub strój kąpielowy - bawełniany". Kobieta, zapominając o ręczniku, nie dopełniła więc jednego z regulaminowych warunków.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.04 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro