Reklama

"Paraliż komunikacyjny". Wszystko stoi w miejscu

ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. | fot. Archiwum
ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE. | fot. Archiwum

W Dąbrówce.

W czwartek do naszej redakcji epoznan.pl napisał w tej sprawie Czytelnik - Paraliż komunikacyjny w Dąbrówce, komunikacja miejska i podmiejska po 40 minut opóźnienia korki kilometrowe.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - bo Twoje zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę. Blisko morza. Blisko zdrowia. Blisko Ciebie. Zarezerwuj już dziś! www.subaltyk.pl
REKLAMA

Służby nie odnotowały w tym miejscu wypadku komunikacyjnego, który mógłby wpłynąć na utworzenie się korków - My dziś nie mieliśmy żadnego zgłoszenia w sprawie wypadku w Dąbrówce. Być może korki spowodowane były godziną szczytu - wyjaśnia dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej.

Do epoznan.pl napisał w tej samej sprawie kolejny Czytelnik - Problem nie jest wynikiem zdarzenia drogowego, tylko codziennym porannym i popołudniowym brakiem płynności przejazdu przez miejscowość Dąbrówka. W wyniku czego stoją wszystkie drogi dojazdowe do tej też miejscowości od strony Zakrzewa Skórzewa, Dąbrowy oraz zjazd z drogi S11. "Totalny paraliż" jest stwierdzeniem w samo sedno i trwa to już od nowego roku odkąd otworzono przejazd dwukierunkowy przez miejscowość Dąbrówka. Ktoś powinien się tym w końcu zająć.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW pierwszego stopnia. Dla jednego powiatu w naszym regionie
21℃
16℃
Poziom opadów:
5.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro