Reklama
Reklama

Poznańska rodzina w pożarze w sylwestrową noc straciła cały swój dobytek. Związkowcy z Volkswagena organizują zbiórkę dla swojego kolegi

fot. OM NSZZ \"Solidarność\" Volkswagen Poznań @ FB

Dom, w którym mieszkali Tomasz Chudziński wraz z żoną i dwoma córkami uległ zniszczeniu. Rodzina potrzebuje wsparcia finansowego i rzeczowego.

Sylwestrowy wieczór okazał się tragiczny dla mieszkańców okolic Kiekrza, którzy stracili cały swój dobytek w pożarze. Zniszczeniu uległ zarówno dom (tynki wewnętrzne oraz instalacja elektryczna), jak i większość znajdujących się w nim rzeczy. Rodzina Chudzińskich nie ma aktualnie gdzie się podziać, dlatego priorytetem dla nich jest szybkie wyremontowanie i podstawowe wyposażenie mieszkania.

Z pomocą przyszli koledzy Tomasza Chudzińskiego z zakładu Volkswagena w Poznaniu (Chudziński jest tam spawaczem). - Tylko wyjątkowa solidarność naszej organizacji oraz wszystkich pracowników Volkswagen Poznań poparta wsparciem rzeczowo-finansowym umożliwi przetrwanie poszkodowanym tak trudnego dla nich okresu i rozpoczęcie w perspektywie odbudowy domu - czytamy na facebookowej stronie OM NSZZ "Solidarność" Volkswagen Poznań.

Rzeczy takie jak materiały budowlane, meble lub sprzęty RTV i AGD można przekazywać bezpośrednio państwu Chudzińskim - tel. kontaktowy: 664-401-396. Związkowcy proszą o to, by datki finansowe wpłacać na specjalnie dedykowane temu celowi konto bankowe nr: 35 2340 0009 7120 4010 0000 9196, z dopiskiem "POMOC".

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawałnice przeszły przez Wielkopolskę. We wtorek znowu może zagrzmieć!
31℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
15.51 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro