Reklama
Reklama

"Co za chorzy ludzie robią te zdjęcia?" - zapytała pani przyłapana na parkowaniu na ścieżce rowerowej

fot. Po Poznaniu Rowerem @ FB
fot. Po Poznaniu Rowerem @ FB

Poznańscy rowerzyści konsekwentnie publikują zdjęcia aut tarasujących drogi przeznaczone dla rowerów. Nieoczekiwanie, zareagowała na nie jedna z winowajczyń.

- Od pilnowania porządku są specjalne służby - grzmi oburzona pani Natalia pod jednym z postów na facebookowej stronie Po Poznaniu Rowerem. Kobieta grozi przy tym administratorom profilu wytoczeniem sprawy o opublikowanie danych bez jej zgody. - Karalne to jest parkowanie w ten sposób,. Robienie i publikowanie zdjęcie aut, nawet z ich rejestracją jest oczywiście w pełnie legalne - odpowiada jej admin strony.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


-Złam prawo bulwersuj się o to, że ktoś zwrócił na to uwagę i to zgłosił zgłaszaj to do "odpowiednich służb" z nadzieją że nie ukarają Ciebie - skomentował całą sprawę jeden z użytkowników serwisu.

Profil Po Poznaniu Rowerem konsekwentnie zamieszcza fotografie dokumentujące zastawianie ścieżek rowerowych przez samochody, opatrzając je ironicznym hasztagiem #KolejnyOdosobnionyPrzypadek. Poniżej kilka przykładów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpiecznie na drogach! IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
31.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro