Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 6
Reklama

Kolejna odsłona osiedla Przylesie Marcelin

REKLAMA
czwartek, 24.05.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | czwartek, 24.05.2018 r., godz. 13.00
Kolejna odsłona osiedla Przylesie Marcelin

Czwarty etap inwestycji, podobnie jak trzy poprzednie, zaprojektowany został z myślą o wszystkich tych, którzy marzyli o własnym „M” na komfortowym osiedlu, świetnie skomunikowanym z centrum miasta. Sprzedaż mieszkań właśnie ruszyła – na nowych właścicieli czekają lokale o szerokiej rozpiętości metrażowej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
13°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1031 hPa
POJUTRZE
pogoda
14°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W dwóch, nowopowstających czterokondygnacyjnych budynkach zaprojektowano łącznie 170 mieszkań́ o bardzo funkcjonalnych rozkładach i powierzchniach od 27 do 102 m2, każde z balkonem lub tarasem. W podziemnej hali garażowej powstaną miejsca parkingowe, jak również komórki lokatorskie i rowerownie. Do dyspozycji mieszkańcow i gości oddane zostaną też naziemne miejsca postojowe.

Zielono mi...

Przylesie Marcelin może pochwalić się rewelacyjną lokalizacją. Mieszkańców od Lasku Marcelińskiego dzieli 5-minutowy spacer, a gdy zatęsknią za widokiem miasta, mogą być pewni, że do Starego Rynku dostaną się z poznańskiego Grunwaldu w kwadrans. Do żłobka, przedszkola i szkoły podstawowej lokatorzy dotrą szybko spacerem lub na dwóch kółkach (w sąsiedztwie rozpoczynają się ścieżki rowerowe). W okolicy nie zabrakło również przystanków autobusowych i tramwajowych, a dobre połącznie z Politechniką czy Uniwersytetem sprawia, że mieszkania inwestycyjne bardzo szybko znajdują nowych najemców.

Przy lesie

Nazwa osiedla zobowiązuje – naturę podziwiać można już z okien mieszkania, których duży rozmiar pozwoli w pełni cieszyć się naturalnym światłem i widokiem otaczającej osiedle zieleni. W ofercie IV etapu inwestycji znajdują się lokale o zróżnicowanych metrażach. Ustawne przestrzenie umożliwiają aranżację dopasowaną do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli.

Podczas projektowania osiedla nie zapomniano o jego najmłodszych mieszkańcach. Na dzieci czekają piękne, bezpieczne place zabaw z miękką nawierzchnią, a na nieco starszych lokatorów – boisko do koszykówki i siłownia w pobliskim parku. Zrelaksować możemy się natomiast przy urokliwej fontannie.

W pewnych rękach

Osiedle Przylesie Marcelin realizuje Archicom Polska S.A. (dawniej mLocum S.A.) – deweloper, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – w ciągu 18 lat obecności na rynku nieruchomości zrealizował 35 inwestycji w głównych miastach Polski, oddając do użytku blisko 4300 lokali, w tym 560 w Poznaniu. W 2017 roku Spółka pozyskała nowego partnera strategicznego – jednego z czołowych polskich deweloperów – Archicom S.A.

Ukończenie budowy IV etapu Przylesia Marcelin zapowiedziano na IV kwartał 2019 roku.

Szukasz więcej informacji o tej realizacji? Zajrzyj na stronę www.archicom.pl

Reklama