Advertisement
Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -1
Reklama

Nowe miejsca pracy dla mechaników

REKLAMA
czwartek, 7.12.2017 r.
godz. 13.00
REKLAMA | czwartek, 7.12.2017 r., godz. 13.00
Nowe miejsca pracy dla mechaników

Kluczowa fabryka IMPERIAL TOBACCO unowocześnia park maszynowy w podpoznańskich Jankowicach.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1025 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1025 hPa

MASZYNY I TECHNOLOGIE, KTÓRE NAPĘDZAJĄ DO ROZWOJU
Imperial Tobacco Polska S.A. jest jednym z największych producentów wyrobów tytoniowych w Polsce. Jest częścią globalnego koncernu Imperial Brands PLC., z siedzibą w Bristolu. Przez kilka ostatnich lat fabryka intensywnie się rozbudowywała pod względem powierzchni, między innymi poprzez wybudowanie nowoczesnego, w pełni zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania. Jako kluczowa fabryka w koncernie z roku na rok zwiększa swoje moce produkcyjne. W ostatnich latach zostały uruchomione maszyny o nowoczesnej technologii pozwalające na wyprodukowanie nawet 1000 paczek na minutę.
Nieustanny postęp technologiczny powoduje, że ludzie chcący mieć ciekawą i rozwojową pracę muszą mieć warunki do zdobywania nowych kompetencji i umiejętności. Dlatego najważniejszą inwestycją Imperial Tobacco jest inwestycja w ludzi.

MECHANICY W CENIE
Dynamiczny rozwój kluczowej fabryki Imperial Tobacco w Jankowicach determinuje powstawanie nowych miejsc pracy. Swoją ofertę Pracodawca kieruje przede wszystkim do osób, które ciągle chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie mechaniki. Mocna pozycja wśród pracodawców pozwala na tworzenie atrakcyjnych, stabilnych i bezpiecznych warunków pracy. Szanse na rozwój i podnoszenie kompetencji mają zarówno mechanicy z wieloletnim doświadczeniem (nie tylko związani z produkcją) jak i osoby, które kończą szkoły o profilu technicznym i dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Firma stawia również na pasjonatów majsterkowania i mechaniki chcących rozpocząć pracę w tym zawodzie. Imperial Tobacco wychodzi z założenia, że mechanikiem jest się nie tylko w pracy, ale przede wszystkim w życiu – jeśli Kandydat udowodni swoją pasję do mechaniki czy majsterkowania, jego wcześniejsze doświadczenie i edukacja schodzą na dalszy plan.

RÓŻNORODNOŚĆ
 Firma podkreśla, że siłą fabryki są przede wszystkim pracownicy. Ludzie w różnym wieku, o różnym wykształceniu i doświadczeniu. Ta różnorodność daje możliwość korzystania z ich potencjału i doświadczeń w budowaniu silnej i efektywnej organizacji. Niezależnie od wszystkiego, pracowników łączy jedna, najważniejsza rzecz – pasja do mechaniki oraz dążenie do ciągłego doskonalenia siebie. Mają też realny wpływ na tworzenie lepszego miejsca pracy – wiele rozwiązań zostało wdrożonych na bazie ich propozycji.

MOCNE STRONY
Lepsze miejsce pracy to też bogaty pakiet socjalny:

- Premia roczna (tak zwana „trzynastka”) wypłacana w okresie przedświątecznym
- Świąteczne bony podarunkowe
- Dofinansowanie do wypoczynku – tzw. „wczasy pod gruszą”
- Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
- Opieka medyczna na terenie fabryki 
- Dostęp do karty medycznej i sportowej
- Dofinansowanie do wyżywienia
- Świeży, bezpłatny owoc w stołówce pracowniczej
- Program rekomendacji - premie za polecenie pracownika na wakaty
- Bezpłatne przejazdy na trasie: Jankowice-Poznań i Jankowice-Kościan

http://www.imperial-tobacco.pl/kariera/imperial-tobacco-polska-sa-jankowice,102

Reklama