Reklama
Reklama

Bójka na ulicy Wrocławskiej: policja szuka uczestników zajścia

fot. Kryminalna Polska
fot. Kryminalna Polska

Wracamy do sprawy brutalnej bójki na ulicy Wrocławskiej przy Starym Rynku. Policji nie udało się nikogo zatrzymać, choć patrol pojawił się na miejscu po niespełna 4 minutach od zaobserwowania bijatyki. Trwają poszukiwania osób biorących udział w zajściu.

Do bójki doszło w niedzielę nad ranem. Najpierw były to przepychanki, które przerodziły się w regularną, krwawą bitwę. Z informacji od straży miejskiej wynika, że obserwator monitoringu zauważył bijących się mężczyzn o 4.58. - Od momentu, w którym kamera uchwyciła, że coś się tam dzieje, mija od 2 do 3 minut do zakończenia całego zajścia - mówi Przemysław Piwecki, rzecznik SM.

O 5.00 operator monitoringu poinformował o bójce dyżurnego policji. Patrole pojawiły się na miejscu po niespełna dwóch minutach od zgłoszenia. I nikogo nie zastały na miejscu. - Wszelkiego rodzaju zdjęcia czy nagrania robione przez osoby postronne są dla policjantów bardzo pomocne w ustalaniu przebiegu zdarzenia czy tożsamości osób, które biorą w nich udział - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Choć uczestników bójki nie zatrzymano, policjanci ich szukają. Jeśli rozpoznajesz kogoś z nagrania - skontaktuj się z funkcjonariuszami.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
8.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro