Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6

Nowy sposób na zgrabną sylwetkę? Formuła S, czyli szybki sposób na rozmiar S!

REKLAMA
poniedziałek, 20.03.2017 r.
godz. 10.25
REKLAMA | poniedziałek, 20.03.2017 r., godz. 10.25
Nowy sposób na zgrabną sylwetkę? Formuła S, czyli szybki sposób na rozmiar S!

Za oknem jeszcze jesienna aura, ale przecież już niedługo słońce wyjrzy zza chmur! Co wtedy? Wtedy chcemy nie tylko zrzucić grube płaszcze, ale i kilogramy, które nagromadziliśmy w zimowe wieczory.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1014 hPa

Żeby osiągnąć zamierzony cel, należy wybrać taką formę aktywności, która będzie sprawiała nam przyjemność, a nie będzie tylko przykrym obowiązkiem. Idealną formą na poprawę humoru i sylwetki jest innowacyjny trening Formuła S Fitness, czyli szybki powrót do rozmiaru S.

Formuła S szturmem podbija serca Pań z całej Polski. Trening ten upodobały sobie kobiety, które nie lubią zajęć choreograficznych. Ćwiczenia są proste, łatwe do powtórzenia, a instruktor zawsze pokazuje dwie opcje ćwiczenia - łatwiejsze dla początkujących, ale również dla tych Pań, które nie mogą sobie pozwolić na wykonanie danego ćwiczenia ze względów zdrowotnych, np. podskoki, oraz trudniejsze - dla zaawansowanych.

Formuła S Fitness to unikalne połączenie 3 poziomów intensywności i 3 rodzajów treningu w jednym: TABATA, ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE i ROZCIĄGAJĄCE z elementami JOGI i BALETU. Formuła S Fitness to trening interwałowy, a jak wiadomo podczas takiego treningu jest 3-krotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, niż przy zajęciach Cardio. Elementy treningu zostały ułożone w taki sposób, żeby ciało ciągle pracowało, ale jednocześnie odpoczywało.

A tak wygląda to w rzeczywistości:
 
https://drive.google.com/open?id=0B_tqwT304qFDcGlDX2VxcmVxelU

O tym, czy zajęcia Formuła S Fitness przynoszą efekty, nie trzeba już nikogo przekonywać. Głośnym echem odbił się projekt „Metamorfozy z Formułą S Fitness oraz Imperium Kobiet”, podczas którego kilkanaście kobiet ćwiczyło trzy razy w tygodniu przez miesiąc pod okiem Pauliny Sokół - pomysłodawczyni programu Formuła S Fitness. Panie nie prowadziły restrykcyjnej diety, odżywiały się rozsądnie. Wszystkie uczestniczki były zadowolone z efektów, np. Pani Edyta zgubiła 10 cm w talii, Pani Ania 8 cm. Wszystkie uczestniczki oprócz utraty wagi, zgubiły tłuszcz i przybyło im mięśni.

W Ogólnopolskiej Szkole Tańca i Fitnessu dla Kobiet prowadzone są też inne zajęcia.  Do wyboru jest również ZUMBA, która poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim wprawia nas w doskonałe samopoczucie. ZUMBA jest łatwa i efektywna, podbiła już serca milionów kobiet na całym świecie. Podczas zajęć można spalić mnóstwo kalorii. A to wszystko z uśmiechem na ustach, ponieważ proste i energetyczne kroki, w połączeniu z porywającą muzyką wyzwalają w nas pozytywną energię. Te zajęcia zostały opracowane z myślą o uczestnikach w każdym wieku i to bez względu na ich umiejętności taneczne czy kondycję.

Panie, które chcą połączyć gorące rytmy ZUMBA wraz z ćwiczeniami wzmacniającymi na brzuch, uda i pośladki zapraszamy na zajęcia ZUMBA + BUP.

„Na zajęciach cały czas się, coś dzieje, nie ma chwili na nudę, dlatego 50 minut mija bardzo szybko, a efekty są niesamowite.” - mówi Pani Katarzyna Piotrowska - uczestniczka zajęć.

Przystępna cena zachęca do nie odkładania na później marzenia o idealnej sylwetce. Opłata za tę formę aktywności nie jest wygórowana - to jedyne 110 złotych za 10 tygodni zajęć. Akceptowane są również karty MultiSport Plus oraz OK SYSTEM. 

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w różnych lokalizacjach Poznania (Winogrady, Piątkowo, Sołacz, Jeżyce, Grunwald, Chartowo, Rataje).

Zapisy telefoniczne pod numerem 662 174 227
www.salsafit.pl

Pośpiesz się, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona!

Lokalizacje oraz godziny zajęć dostępne są na stronie internetowej:

http://salsafit.pl/rozklad-zajec/wielkopolskie

Reklama