Punkt ksero już działa pod Kaponierą
Punkt ksero pod Kaponierą w przeszłości cieszył się ogromnym zainteresowaniem szczególnie studentów. I to właśnie punkt ksero jest pierwszym lokalem otwartym po remoncie Kaponiery. Z innymi najemcami nadal trwają negocjacje.
Dziś podpisaliśmy umowę z pierwszym najemcą "nowej" Kaponiery. Jako pierwszy rozpocznie działalność pod rondem przedsiębiorca, który niejako wraca do przeszłości - uruchomi on bowiem w wynajętym lokalu punkt KSERO, który przed laty funkcjonował pod Kaponierą - informowała pod koniec stycznia Magdalena Gościńska, ZKZL. Firma oferować będzie na poziomie -1 Kaponiery nie tylko usługi kserograficzne, ale także wydruki i oprawy dokumentów oraz sprzedaż artykułów papierniczych i biurowych - dodała.
Punkt ksero ruszył dziś punktualnie o siódmej rano. To kontynuacja długiej tradycji z której szczególnie chętnie korzystali studenci. Miasto nadal prowadzi negocjacje z najemcami, zainteresowanymi wynajmem lokali w tym miejscu. Być może niebawem pod Kaponierą ruszy lokal gastronomiczny oraz salon prasowy. Nadal trwają też negocjacje z potencjalnymi zarządcami parkingu na poziomie -2.
Najpopularniejsze komentarze