Reklama
Reklama

Otwarcie nowego sklepu Lidl w Poznaniu

19 stycznia o godzinie 8:00 przy ul. Palacza 18 został otwarty dziewiętnasty sklep sieci Lidl w Poznaniu. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl między innymi: w ramach "Chrupiące z Pieca" - chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny "Pikok", mięso "Świeża porcja" lub "Rzeźnik" czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach "Ryneczku Lidla", w tym produkty z linii BIO.

Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem "Teraz Polska".

W okresie od czwartku 19 stycznia do niedzieli 29 stycznia wiele artykułów objętych zostało specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Poznaniu znaleźć można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci mogą nabyć między innymi szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Z okazji otwarcia nowego sklepu zorganizowane zostały konkursy i zabawy dla klientów. Dodatkowo na tych, którzy odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, czeka poczęstunek oraz aromatyczna kawa.

Nowy sklep sieci Lidl w Poznaniu ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1400 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób.

Placówka jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy ok. 110 miejsc parkingowych.

Budynek Lidl posiada konstrukcję dachu wykonaną z drewna klejonego. W celu wykonania inwestycji odnowiony został chodnik przy ul. Jarochowskiego i ul. Palacza, na szerokości działki Lidl. Od strony ulicy Palacza powstały tereny zielone.

"Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki w Poznaniu" - podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro - ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania między innymi:

- odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych
- gruntowe pompy ciepła
- oświetlenie LED

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

LIDL Poznań, ul. Palacza 18

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - sobota: 7:00 - 21:00

Niedziela: 9:00 - 18:00

Liczba nowych miejsc pracy w placówce: ok. 25

Powierzchnia sali sprzedaży: ok. 1400 m2

Ilość miejsc parkingowych: ok. 110

Z okazji otwarcia mamy także dla Was konkurs, gdzie do wygrania będą 3 kosze z produktami Lidla! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Według opinii naukowców, każdy człowiek powinien spożywać w ciągu dnia 5 porcji warzyw i owoców. Zawsze świeże i zdrowe produkty znajdziesz w Lidlu, w dziale:

A) Ryneczek Lidla B) Warzywniak C) Zieleniaczek

Prawidłowe odpowiedzi proszę przesłać na adres: [email protected]

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Wygrywają trzy najszybsze odpowiedzi! Powodzenia!

  • Aktualizacja
    piątek, 20.01.2017 r., godz. 10.15
    Aktualizacja
    piątek, 20.01.2017 r., godz. 10.15
    Konkurs został rozstrzygnięty, zwycięzców organizator poinformuje bezpośrednio.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
5.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro