Reklama
Reklama

W sobotę odbył się pogrzeb Ewy Tylman

fot. LM.pl

W sobotę w Koninie odbył się pogrzeb Ewy Tylman. Kobieta poszukiwana była od listopada. Ciało 26 -latki zostało odnalezione 25 lipca w Warcie w w okolicach Czerwonaka.

Ostatnie pożegnanie Ewy Tylman rozpoczęło się mszą święta w kościele p.w. św. Wojciecha w Koninie. Po nich odprowadzono ciało do grobu na cmentarzu komunalnym przy ul. Staromorzysławskiej. W pogrzebie uczestniczyło kilkadziesiąt, najbliższych zmarłej osób. Pojawili się także przedstawiciele miasta Konina, oraz między innymi Krzysztof Rutkowski. Kondukt otwierała orkiestra górnicza. Zgodnie z prośbą najbliższych kobiety na uroczystościach pogrzebowych nie pojawiły się media.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

W ubiegły poniedziałek prokuratura na podstawie wykonanych badań potwierdziła, że zwłoki znalezione w Warcie 25 lipca to 26-letnia Ewa Tylman. Kobieta poszukiwana była od listopada. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności procesowych, polegających między innymi na przeprowadzeniu sekcji zwłok, ciało Ewy Tylman zostało przekazane rodzinie.

Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety. Podejrzany o zabójstwo 26-latki Adam Z. wciąż znajduje się w areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa Ewy Tylman z zamiarem ewentualnym i nie przyznaje się do winy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro