Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Drony opanują stadion! Szkolenie UAVO na Narodowym

REKLAMA
wtorek, 23.02.2016 r.
godz. 13.00
REKLAMA | wtorek, 23.02.2016 r., godz. 13.00
Drony opanują stadion! Szkolenie UAVO na Narodowym

Już w kwietniu Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w stadion dronowy. To będzie wyjątkowe wydarzenie w świecie bezzałogowego lotnictwa (dronów), które skierowane jest do osoļ pragnących zostać pilotami drona.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPaW dniach 09-10.04.2016r w Warszawie (Stadion Narodowy) wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem świadectw kwalifikacji UAVO  (tzw. licencji na drona) będą miały okazję wziąć udział 
w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie: AirDron-Polska Special Event. AirDron-Polska Special Event to szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, które zorganizowane zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wykłady poprowadzą eksperci z dziedziny prawa lotniczego oraz budowy i zasad działania bezzałogowych statków powietrznych z firmy AirDron-Polska (m.in. Patryk Świętanowski, Maciej Włodarczyk, Krzysztof Herczyński, Michał Zawadzak oraz Andrzej Grudziński).Szkoleniowcy przygotują uczestników szkolenia do egzaminu Państwowego, który zostanie kompleksowo zorganizowany i przeprowadzony po całym wydarzeniu.

Na szkoleniu teoretycznym swój wykład poprowadzą m.in. przedstawiciele Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz Urzędu Lotnictwa Cywilnego.Podczas dwudniowego cyklu teoretycznego pojawią się również goście specjalni:Marcin Prokop – recepta na udany event to – według Marcina – spontaniczność poparta perfekcyjnym przygotowaniem, żywa interakcja z publicznością oraz indywidualne potraktowanie każdego klienta. Marcin poprowadzi również szeroko rozumiane wystąpienie motywacyjne.Mirosław Hermaszewski – generał brygady Wojska Polskiego, kosmonauta– pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos.Krzysztof Rutkowski – opowie o możliwych sposobach wykorzystywania bezzałogowych statków powietrznych w detektywistyce oraz agencjach ochrony. Sam zdradzi do jakich zleceń wykorzystuje drony i jak przekłada się to na jakość jego wykonywanej pracy.”Będzie to zdecydowanie najbardziej spektakularne szkolenie UAVO w kraju.  Całość będzie wypełniona ciekawymi wystąpieniami najlepszych ekspertów w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych jak i gości specjalnych, którzy będą dużą wartością dodaną całego wydarzenia” informuje Jarosław Brzeg – współwłaściciel firmy AirDron PolskaKażdy uczestnik szkolenia będzie perfekcyjnie przygotowany zarówno teoretycznie jak i praktycznie do egzaminu Państwowego, który również zorganizujemy” dodaje Patryk Świętanowski - współwłaściciel firmy AirDron Polska, ekspert bezzałogowych statków powietrznych.
Warto zwrócić również uwagę na cenę szkolenia, którą organizatorzy w przedsprzedaży wyznaczyli na
990,00 zł. Warto podkreślić, że jest to obecnie najlepsza cena na polskim rynku pełnego szkolenia UAVO.Misją i wizją przedsięwzięcia jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe wyszkolenie przyszłych pilotów bezzałogowych statków powietrznych, które pozwoli wykonywać loty komercyjne.  Dużą wartością dodaną całego szkolenia jest wykład gości specjalnych, którzy wypowiedzą się w kwestii wykorzystania dronów jak i ich bezpiecznego użytkowania. Więcej informacji tutaj oraz facebook.com/AirDronPolska

Patryk Świętanowski - 723 773 775

Jarosław Brzeg - 501 207 275