Reklama
Reklama

Drony opanują stadion! Szkolenie UAVO na Narodowym

Już w kwietniu Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w stadion dronowy. To będzie wyjątkowe wydarzenie w świecie bezzałogowego lotnictwa (dronów), które skierowane jest do osoļ pragnących zostać pilotami drona.

W dniach 09-10.04.2016r w Warszawie (Stadion Narodowy) wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem świadectw kwalifikacji UAVO (tzw. licencji na drona) będą miały okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu jakim będzie: AirDron-Polska Special Event.

AirDron-Polska Special Event to szkolenie teoretyczne oraz praktyczne, które zorganizowane zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wykłady poprowadzą eksperci z dziedziny prawa lotniczego oraz budowy i zasad działania bezzałogowych statków powietrznych z firmy AirDron-Polska (m.in. Patryk Świętanowski, Maciej Włodarczyk, Krzysztof Herczyński, Michał Zawadzak oraz Andrzej Grudziński).

Szkoleniowcy przygotują uczestników szkolenia do egzaminu Państwowego, który zostanie kompleksowo zorganizowany i przeprowadzony po całym wydarzeniu.
Na szkoleniu teoretycznym swój wykład poprowadzą m.in. przedstawiciele Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Podczas dwudniowego cyklu teoretycznego pojawią się również goście specjalni:

Marcin Prokop - recepta na udany event to - według Marcina - spontaniczność poparta perfekcyjnym przygotowaniem, żywa interakcja z publicznością oraz indywidualne potraktowanie każdego klienta. Marcin poprowadzi również szeroko rozumiane wystąpienie motywacyjne.

Mirosław Hermaszewski - generał brygady Wojska Polskiego, kosmonauta- pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos.

Krzysztof Rutkowski - opowie o możliwych sposobach wykorzystywania bezzałogowych statków powietrznych w detektywistyce oraz agencjach ochrony. Sam zdradzi do jakich zleceń wykorzystuje drony i jak przekłada się to na jakość jego wykonywanej pracy.

"Będzie to zdecydowanie najbardziej spektakularne szkolenie UAVO w kraju. Całość będzie wypełniona ciekawymi wystąpieniami najlepszych ekspertów w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych jak i gości specjalnych, którzy będą dużą wartością dodaną całego wydarzenia" informuje Jarosław Brzeg - współwłaściciel firmy AirDron Polska

"Każdy uczestnik szkolenia będzie perfekcyjnie przygotowany zarówno teoretycznie jak i praktycznie do egzaminu Państwowego, który również zorganizujemy" dodaje Patryk Świętanowski - współwłaściciel firmy AirDron Polska, ekspert bezzałogowych statków powietrznych.

Warto zwrócić również uwagę na cenę szkolenia, którą organizatorzy w przedsprzedaży wyznaczyli na990,00 zł. Warto podkreślić, że jest to obecnie najlepsza cena na polskim rynku pełnego szkolenia UAVO.

Misją i wizją przedsięwzięcia jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe wyszkolenie przyszłych pilotów bezzałogowych statków powietrznych, które pozwoli wykonywać loty komercyjne. Dużą wartością dodaną całego szkolenia jest wykład gości specjalnych, którzy wypowiedzą się w kwestii wykorzystania dronów jak i ich bezpiecznego użytkowania.

Więcej informacji tutaj oraz facebook.com/AirDronPolska
Patryk Świętanowski - 723 773 775
Jarosław Brzeg - 501 207 275

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami!
17℃
9℃
Poziom opadów:
6.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro