Reklama
Reklama

Wygraj bilety na mecz Lecha z Wisłą

Już w niedzielę, 3 sierpnia 2014 roku piłkarze Lecha Poznań zmierzą się o godz. 18.00 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej z Wisłą Kraków w 3. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Wygraj podwójne zaproszenie na ten mecz.

Portal epoznan.pl będący sponsorem premium Lecha Poznań wraz z klubem przygotował konkurs, w którym można wygrać trzy podwójne zaproszenia na mecz Kolejorza z Wisłą Kraków. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków w T-Mobile Ekstraklasie? Prawidłowe odpowiedzi proszę przesyłać do soboty (godz. 21.00) na adres t.wozniak[at]epoznan.pl*. W temacie e-maila należy wpisać słowo "konkurs Lech Poznań", a pod odpowiedzią proszę podpisać wiadomość (imię i nazwisko, miasto, wiek). Zwycięzcy konkursu otrzymają od naszej redakcji do soboty godz. 23.00 odpowiedź wraz z informacją o zasadach odbioru biletów.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Bilety na mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków są w cenie od 18 zł do 55 zł. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów na stronie www.bilety.lechpoznan.pl. Wejściówki można również wydrukować samodzielnie w domu na stronie kartakibica.lechpoznan.pl, kupić w kasach INEA Stadionu lub w Punktach Partnerskich (dla posiadaczy Kart Kibica). Kasy stadionu w sobotę są czynne w godzinach 10:00 - 14:00, a w niedzielę w godzinach 10:00 - 19:00.

*[at] = @

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
12.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro