Reklama
Reklama

Szyperska: 60-latek został zamordowany

W piątek informowaliśmy o odnalezieniu zwłok 60-letniego mężczyzny w mieszkaniu przy ulicy Szyperskiej. Nieoficjalnie podawaliśmy, że doszło do zabójstwa. Policja wstępnie potwierdza tę informację. W związku ze sprawą zatrzymano trzy osoby, wszystkie były pijane.

O akcji policji przy ulicy Szyperskiej poinformowali nas w piątek czytelnicy. - Mężczyzna został zamordowany przez pchnięcie nożem - poinformował nas Informator. Ale w piątek przed południem funkcjonariusze nie chcieli udzielać informacji na temat zdarzenia. Potwierdzili jedynie, że w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 60-latka i zatrzymano 3 osoby mogące mieć związek z jego śmiercią.

Obecnie policja wstępnie potwierdza, że na Szyperskiej mogło dojść do zabójstwa. - Mężczyzna zmarł prawdopodobnie w wyniku ran kłutych w klatkę piersiową i to wstępnie zostało potwierdzone przez biegłych z zakładu medycyny sądowej - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Trzy osoby zatrzymane w związku ze sprawą to dwie kobiety oraz mężczyzna. W chwili zatrzymania byli pijani. - W sobotę zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie odbywały się przesłuchania - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Do sprawy na pewno wrócimy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
10.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro