Reklama
Reklama

Marcin Animucki gościem Cafe AZS UEP

fot. Ekstraklasa S.A.

Pierwszy wykład w ramach Cafe AZS UEP w nowym roku akademickim wygłosi w środę, 20 listopada znany menadżer sportu Marcin Animucki. Tematem spotkania będzie "Zarządzanie największym produktem sportowym na przykładzie piłkarskiej ekstraklasy".

Marcin Animucki to polski menedżer sportu, prawnik, który w latach 2008-2012 był prezesem klubu piłkarskiego RTS Widzew Łódź. Aktualnie jest wiceprezesem spółki Ekstraklasa S.A., zarządzającej rozgrywkami piłkarskiej ekstraklasy. Ponadto od stycznia 2009 roku jest członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Animucki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i doktorantem w Kolegium Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Otwarty wykład "Zarządzanie największym produktem sportowym na przykładzie piłkarskiej ekstraklasy" w ramach Cafe AZS UEP pan Marcin Animucki wygłosi w środę, 20 listopada 2013 roku, o godz. 16.45, w Auli Uniwersytetu Ekonomicznego przy al. Niepodległości w Poznaniu.

Przypomnijmy, że projekt Cafe AZS UEP pod patronatem epoznan.pl powstał po to by ukazać, że sport to nie tylko rekreacja, ale również wielomilionowy i wielopłaszczyznowy biznes, który łączy dziedziny takie jak: zarządzanie, ekonomia, marketing i logistyka (czyli kierunki ściśle związane z naszą Uczelnią). Wykłady otwarte okazały się strzałem w dziesiątkę, ponieważ tematyka wykładów bardzo spodobała się studentom, a dotychczasowi prelegenci wnieśli dużo ciekawej i specjalistycznej wiedzy. Projekt otrzymuje mnóstwo pozytywnych komentarzy od studentów i pracowników Uczelni.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.47 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro