Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-1 -7

To już dziś. Wielkie otwarcie Maxi Zoo w Poznaniu!

REKLAMA
środa, 6.11.2013 r.
godz. 10.00
REKLAMA | środa, 6.11.2013 r., godz. 10.00
To już dziś. Wielkie otwarcie Maxi Zoo w Poznaniu!

Maxi Zoo to europejska sieć specjalistycznych sklepów – lider na rynku oferujący produkty dla zwierząt domowych. Już od dzisiaj Poznaniacy mogą wybierać spośród najlepszych pokarmów i akcesoriów dla swoich ulubieńców – psów, kotów, gryzoni, ptaków i rybek.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1008 hPa
JUTRO
pogoda
-1°C 1013 hPa
POJUTRZE
pogoda
-4°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W dniu otwarcia sklep przygotował wielką promocję – 20% zniżkę na wszystkie produkty! Z kolei w nadchodzący weekend zaplanowano wiele atrakcji dla pupili i ich właścicieli.

Na ponad 500 metrach kwadratowych poznańskiego Maxi Zoo można znaleźć żywność dla zwierząt we wszystkich przedziałach cenowych, jak i praktyczne, użyteczne i oryginalne akcesoria. Poza karmami wszystkich znanych marek oraz wysokiej jakości produktami dostępnymi wyłącznie w Maxi Zoo, właściciele czworonożnych zwierzaków mogą kupić m. in. smycze, ubranka, legowiska oraz artykuły pielęgnacyjne. Każdy klient może liczyć na specjalistyczne doradztwo w wyborze odpowiednich produktów, a także przyjemną atmosferę. Zwierzęta są również mile widziane w sklepie!

Maxi Zoo w Poznaniu znajduje się w Parku Handlowym Franowo przy ul. Szwedzkiej 10. Pierwszego dnia, odwiedzający sklep mogą rozpieścić swoje zwierzaki – każdy klient otrzyma rabat w wysokości 20% na wszystkie produkty! Maxi Zoo zaprasza również w weekend – 9. i 10. listopada w godzinach 10.00 – 18.00, na wielkie święto zwierzaków, przed galerią handlową. Dla pupili przygotowano strefę rozpieszczania, w której nasi czworonożni przyjaciele będą mogli skorzystać m. in. z masażu i rozczesywania. Osoby, które odwiedzą strefę otrzymają niecodzienne upominki – pamiątkowe zdjęcie ze swoim zwierzakiem, specjalne wskazówki jak sprawić radość pupilowi w domu oraz dedykowany dyplom Pieszczocha Maxi Zoo. Jednak to nie wszystko – naszym czworonożnym przyjaciołom sprawi też radość Strefa Szefa Kuchni, w której czekać będą na nie specjalne przekąski oraz świeża woda. Z kolei właściciele zwierzaków będą mogli też poradzić się trenera i weterynarza oraz zobaczyć pokazy trenerskie: jak uczyć psa posłuszeństwa i sztuczek. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali specjalną strefę z konkursami i zabawami, takimi jak malowanie buziek czy układanie puzzli. Zapraszamy!

Maxi Zoo prowadzi blisko 1 300 sklepów w 12 europejskich krajach i zatrudnia łącznie około 8 500 osób. Przedsiębiorstwo jest liderem na rynku produktów dla zwierząt domowych w Europie.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.maxi-zoo.pl.

O Maxi Zoo:

Sieć specjalistycznych sklepów została założona w 1990 roku pod marką Fressnapf przez Torstena Toellera. W wielu europejskich krajach Fressnapf działa pod nazwą Maxi Zoo. Obecnie istnieje około 1300 sklepów w 12 europejskich krajach, co zapewnia Maxi Zoo czołową pozycję na europejskim rynku produktów dla zwierząt. W roku gospodarczym 2011 przedsiębiorstwo osiągnęło ze sprzedaży stacjonarnej i internetowej łączne obroty w wysokości około 1,36 miliarda euro. Maxi Zoo zatrudnia w całej Europie ponad 8500 osób. Więcej informacji znajdziesz na naszej nowej stronie internetowej www.maxi-zoo.pl.