Reklama

Mistrz kierownicy jedzie pod prąd na Rondzie Starołęka

fot. nishiopoznan
fot. nishiopoznan

Niezwykły sposób przejazdu przez Rondo Strołęka odkrył w niedzielę nasz czytelnik. Samochód osobowy z Konina pokonał rondo jadąc "pod prąd".

Samochód osobowy z Konina spokojnie wjechał na zły pas ruchu na Rondzie Starołęka, a następnie pokonał całe rondo jadąc "pod prąd". Kierowcy na zdjęciu "gratulujemy wyobraźni" i przypominamy, że za utrudnianie ruchu kierujący może zostać ukarany mandatem karnym w wysokości od 50 do 200 złotych i 4 punktami karnymi. Ponadto za jazdę "pod prąd" może zostać ukarany mandatem karnym w wysokości od 50 do 200 złotych i 2 punktami karnymi.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro