Reklama

Region: policja zatrzymała dilerów narkotyków

fot. policja
fot. policja

Funkcjonariusze policji z Wielenia i Czarnkowa zatrzymali dwie osoby, które podejrzane są o handel i posiadanie znacznych ilości nielegalnych środków odurzających. W jednym z przeszukanych mieszkań znaleziono ponad pół kilograma marihuany i amfetaminy.

Zatrzymania były możliwe dzięki trwającej od dłuższego czasu pracy operacyjnej. Na podstawie zebranych materiałów wytypowano dwie osoby z Wielenia i Krzyża Wielkopolskiego, które miały zajmować się rozprowadzaniem narkotyków - Funkcjonariusze najpierw zapukali do drzwi mieszkania 31-letniej mieszkanki Krzyża Wielkopolskiego. U kobiety znaleźli kilkadziesiąt porcji zabronionych środków: haszyszu, amfetaminy oraz marihuany. Kobieta została zatrzymana - relacjonuje Izabela Kolasa z czarnkowskiej policji.

Drugiego zatrzymania na terenie Drezdenka - Policjanci zatrzymali 19-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał 400 gramów amfetaminy oraz 120 gramów marihuany. Ponadto u podejrzanego policjanci ujawnili i zabezpieczyli wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz pieniądze w kwocie ponad 21 tysięcy złotych i 430 euro, mogące świadczyć o tym, że mężczyzna zajmował się handlem narkotykami - dodaje Kolasa.

Zatrzymana kobieta po przesłuchaniu została zwolniona do domu. Natomiast mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro