Reklama
Reklama

Zuchwała kradzież roweru sprzed Chwiałki

Nieprzyjemna niespodzianka spotkała naszego czytelnika, który na poznańską Chwiałkę przyjechał rowerem. Po wyjściu z basenu nie odnalazł swojego roweru, a od pracowników basenu usłyszał, że to już kolejna kradzież w tym miejscu. Co ciekawe parking rowerowy objęty jest kamerą monitoringu.

Na basen nasz czytelnik wybrał się w miniony piątek. Spędził na miejskiej pływalni godzinę - W tym czasie skradziono mój rower. Co jest jedynie ciekawe - rower był przypięty przed budynkiem POSiR-u, na tak zwanym parkingu rowerowym... tuż pod okiem kamery! - relacjonuje czytelnik.

Czytelnik interweniował u pracowników basenu, którzy udostępnili mu nagranie z monitoringu - Na filmie widać wyraźnie, iż fakt bycia nagrywanym przez kamerę, w żadnym stopniu nie przeszkadza złodziejowi przejść do roweru, przeciąć zabezpieczenie i odjechać - dodaje czytelnik.

Skradziony rower to Unibike Everest, koloru srebrno-czerwonego. Na prośbę okradzionego publikujemy film z kradzieży i prosimy o kontakt z redakcją osoby, które wiedzą cokolwiek na temat złodzieja lub skradzionego roweru.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
20.56 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro