Reklama
Reklama

Niebezpieczny incydent na koczowisku bezdomnych

Do niebezpiecznego incydentu doszło dzisiaj na koczowisku bezdomnych przy stadionie Szyca. Mężczyzna chciał podpalić koczowisko, wymachiwał atrapą broni i nożem. Już zajęła się nim policja.

O zajściu na dawnym stadionie Szyca poinformował nas jeden z naszych fotoreporterów, który pracował dziś na stadionie - Wyszedł mężczyzna, zaczął grozić mi bronią, a później zaczął bić kobietę. Całe szczęście przechodzili tędy ludzie z Warty, mój kolega i on mu zabrał broń - relacjonuje Sebastian Czopik. Okazuje się, że mężczyzna jest konkubentem bezdomnej kobiety, a na koczowisku już wcześniej dochodziło do konfliktów - Konkubent mnie bije dzień w dzień, a ja nie mam po prostu, gdzie się podziać - mówi Pani Anna.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Na miejscu pojawiła się policja, która po godzinie ujęła mężczyznę - Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zatrzymali tego mężczyznę i zabezpieczyli broń. On i inne osoby zostały przewiezione na komisariat, a w tej chwili trwają przesłuchania - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Okazało się, że broń, którą posługiwał się mężczyzna to zabawka.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro