Zmiany na Bukowskiej
Drogowcy wylewają asfalt na kolejnym fragmencie nowej nitki jezdni przebudowywanej ulicy. Kierowcy muszą uważać na zwężenie.
Wszystko wskazuje na to, że już niedługo kierowcy zaczną, podobnie jak w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, korzystać z nowej jezdni na ul. Bukowskiej. Na odcinku od ul. Baśniowej do ul. Leśnych Skrzatów trwa układanie nowego asfaltu. Kiedy ten etap prac się zakończy, ruch na całym odcinku od ul. Perzyckiej aż po ul. Leśnych Skrzatów odbywać się będzie jedną, nową nitką ul. Bukowskiej. Czynny jest już także wyjazd z ul. Złotowskiej w Bukowską, z tym, że kierowcy muszą przejechać w poprzek nieczynną połowę jezdni.
Jadący od strony centrum miasta muszą przygotować się na utrudnienia kilkaset metrów wcześniej. Na ostatnim przed ul. Leśnych Skrzatów skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną zjeżdżają na przeciwległą nitkę jezdni. Wyjeżdżający z Poznania w kierunku Dopiewa i Buku mają tam do dyspozycji jeden pas jezdni, zmierzający w kierunku ul. Bułgarskiej dwa.


