Zawody żużlowe w Poznaniu. Będą zmiany w organizacji ruchu!
Już dziś.
W związku z zawodami żużlowymi organizowanymi na Golęcinie, 4 i 7 czerwca 2026 roku w rejonie ulicy Warmińskiej obowiązywać będzie czasowa organizacja ruchu.
"Na czas zawodów (4 czerwca od ok. godz. 16:30 do ok. 20:30 oraz 7 czerwca od godz. 18:00 do ok. 22:00) wjazd w ul. Warmińską będzie możliwy tylko od strony ul. Wojska Polskiego, a ruch pojazdów na niej będzie sterowany ręcznie przez upoważnionych pracowników Organizatora od skrzyżowania ul. Warmińskiej z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania ul. Małopolskiej z ul. Kaszubską. Nie będzie dojazdu ogólnego do ul. Warmińskiej i na Golęcin od strony ul. Małopolskiej, a ul. Kaszubska będzie wówczas jednokierunkowa w stronę ul. Mazowieckiej. Zmiany mają na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego i uporządkowanie parkowania na czas zawodów"- informują przedstawiciele ZDM.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w pobliżu stadionu przedstawiciele ZDM zachęcają do korzystania z miejskiej komunikacji zbiorowej lub infrastruktury rowerowej.
"Przypominamy o obowiązku parkowania w miejscach do tego wyznaczonych, a kierowcom sugerujemy pozostawianie pojazdów na płatnych parkingach przy ul. Wojska Polskiego. Prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie zmian"- dodano.


