Duża akcja służb pod Poznaniem. Z wody podjęto mężczyznę, był reanimowany
Dodano niedziela, 31.05.2026 r., godz. 09.15
To wędkarz.
Strażacy zgłoszenie odebrali po godzinie 6. Dotyczyło wędkarza, który w podpoznańskim Gruszczynie miał wpaść do stawu. "Na miejsce zadysponowanych zostało 11 strażackich zastępów. Mężczyznę udało się zlokalizować i podjąć z wody. Na miejscu trwała resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Po przywróceniu funkcji życiowych został przewieziony do szpitala" - mówi nam oficer dyżurny wielkopolskich strażaków.
