Łatwiejsze parkowanie w wielkopolskim mieście. "Koniec z zanoszeniem biletu za szybę!"

fot. Ostrów Wielkopolski. Miasto z sercem / FB
fot. Ostrów Wielkopolski. Miasto z sercem / FB

Można zaoszczędzić czas.

Jak informują urzędnicy z ostrowskiego magistratu, teraz parkowanie w Ostrowie Wielkopolskim będzie znacznie łatwiejsze!

"Koniec z zanoszeniem biletu za szybę! Od teraz w parkomacie wpisujesz numer rejestracyjny, a informacja o płatności od razu trafia do systemu kontrolerów. Płatność BLIK-iem! Oprócz tradycyjnej gotówki w zmodernizowanych parkomatach możesz teraz szybko i wygodnie zapłacić BLIK-iem" - przekazano.

Jest też apel: "Pamiętaj, że tradycyjne papierowe dokumenty (takie jak abonament SPP, identyfikator dla mieszkańca czy osoby niepełnosprawnej) wciąż musisz wyłożyć za przednią szybą" - przypominają urzędnicy z Ostrowa Wielkopolskiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burzowa środa przed nami! Jest ostrzeżenie, także dla Poznania
25℃
15℃
Poziom opadów:
11.8 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
11.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro