Policja pochwaliła wzorową postawę mieszkańca Rawicza. Dał innym dobry przykład

fot. Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu.
fot. Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu.

Rawiczanin znalazł 18 maja telefon na swojej posesji.

Ten przypadek to jeden z nielicznych, ponieważ policja na co dzień ma więcej zgłoszeń dotyczących kradzieży niż rzeczy znalezionych.

- Mieszkaniec Rawicza znalazł na terenie swojej posesji przy ulicy Kadeckiej uszkodzony telefon komórkowy marki Samsung. Urządzenie nie dawało się uruchomić. Mężczyzna zachował się wzorowo, zgłosił znalezisko w Komendzie Powiatowej Policji w Rawiczu, gdzie telefon został zabezpieczony - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu i zdecydowanie pochwaliła postawę mężczyzny.

Właściciel telefonu może odebrać zgubę na komendzie policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burzowa środa przed nami! Jest ostrzeżenie, także dla Poznania
25℃
15℃
Poziom opadów:
11.8 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
16.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro