Utrudnienia na podpoznańskim odcinku A2. Jeden samochód wjechał w drugi

fot. Fot. Krzysztof.
fot. Fot. Krzysztof.

Do kolizji doszło w piątek między węzłami Poznań Komorniki - Poznań Luboń.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, na wysokości Lubonia samochód osobowy najechał na tył pojazdu poprzedzającego. Nie ma osób poszkodowanych.

Tworzą się korki. Zajęty jest pas szybkiego ruchu w kierunku Warszawy.

Utrudnienia mogą potrwać do około 18:30.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burzowa środa przed nami! Jest ostrzeżenie, także dla Poznania
25℃
15℃
Poziom opadów:
11.8 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
16.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro