Os. Zodiak: gaz ulatnia się na klatce schodowej?

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

W tej sprawie napisała do nas w piątek Czytelniczka epoznan.pl.

- Coś się dzieje na osiedlu Zodiak. Słychać dużo straży pożarnej.

Jak wyjaśnia dyżurny Wielkopolskiej Straży Pożarnej - Otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że na klatce schodowej w bloku przy ul. Bliźniąt ulatnia się gaz. Nasze jednostki dopiero dojechały na miejsce i zaczynają działania. Jeszcze nie wiemy w tej chwili, czy faktycznie ulatnia się tam gaz.


  • Aktualizacja
    piątek, 29.05.2026 r., godz. 16.37
    Aktualizacja
    piątek, 29.05.2026 r., godz. 16.37
    Dyżurny Wielkopolskiej Straży Pożarnej poinformował, że straż jednak nie stwierdziła gazu na klatce. Nie było również zagrożenia na miejscu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burzowa środa przed nami! Jest ostrzeżenie, także dla Poznania
25℃
15℃
Poziom opadów:
11.8 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
20.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro