Os. Zodiak: gaz ulatnia się na klatce schodowej?
Dodano piątek, 29.05.2026 r., godz. 16.14
W tej sprawie napisała do nas w piątek Czytelniczka epoznan.pl.
- Coś się dzieje na osiedlu Zodiak. Słychać dużo straży pożarnej.
Jak wyjaśnia dyżurny Wielkopolskiej Straży Pożarnej - Otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że na klatce schodowej w bloku przy ul. Bliźniąt ulatnia się gaz. Nasze jednostki dopiero dojechały na miejsce i zaczynają działania. Jeszcze nie wiemy w tej chwili, czy faktycznie ulatnia się tam gaz.
