Kupił samochód i godzinę później roztrzaskał go, wjeżdżając do garażu na podwójnym "gazie"

fot. Komenda Powiatowa Policji w Kole
fot. Komenda Powiatowa Policji w Kole

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Kole.

46-letni kierujący osobowym Mercedesem wjechał w garaże. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kole, badanie wykazało, że mężczyzna miał przeszło 2,3 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi ustalili również, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

- Jak się okazało, Mercedes został kupiony zaledwie godzinę wcześniej. Kierowca nie nacieszył się zbyt długo swoim nowym autem. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Pamiętajmy jednak, że każda decyzja o jeździe po alkoholu może zakończyć się tragedią. Nigdy nie wsiadajmy za kierownicę po alkoholu - apeluje kolska Policja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
12.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro