Reklama
Reklama

Mikołaje na rowerach wyruszyli w miasto

fot. LP
fot. LP

Jadą na Cytadelę.

Wspólny, kolorowy przejazd świąteczny to tradycja Rowerowego Poznania od wielu lat.

Wypoczynek nad morzem? Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu zapewnia relaks, komfort i zdrowy klimat sprzyjający regeneracji. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

"Ozdabiamy rowery wstążkami, łańcuchami choinkowymi, bombkami, światełkami. Zakładamy czapki mikołajowe i ruszamy w miasto. Kolorowi i radośni przejedziemy przez centrum Poznania spokojnymi uliczkami i po wydzielonych drogach dla rowerów. Przejazd potrwa ok. 50 minut, a przed nim i po nim można liczyć na dodatkowe atrakcje! Warto się przebrać i przystroić rowery, bo mamy dla Was konkurs z nagrodami na najpiękniej przystrojone rowery! Liczą się pomysł, magia świąt i dobra zabawa!" - informowali organizatorzy.

Uczestnicy spotkali się 6 grudnia o godzinie 13:00 na Mostach Berdychowskich, skąd wyruszyli na Cytadelę. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

"Tego dnia w Zębatce - Rowerowej Kawiarence Naprawczej (ul. Garbary 47) od godz. 11:30 do 12:30 przewidziane są bezpłatne zimowe warsztaty z przeglądem rowerów i możliwością ich ozdobienia. Warto zajrzeć przynajmniej chwilę wcześniej i napić się gorącej kawy lub herbaty. Po przejeździe w restauracji Umberto na wszystkie uczestniczące osoby czekać będzie rozgrzewająca herbata i coś słodkiego" - dodano.

Organizatorem spotkania są Stowarzyszenie Akademia Myśli, prowadzące Centrum Inicjatyw Lokalnych na Starych Winogradach, oraz Stowarzyszenie Rowerowy Poznań.



Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
16.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro