Reklama

Z Tesli zniknęły kołpaki, Policja szuka mężczyzny. Sprawcę uwieczniły kamery zamontowane w aucie

fot. Policja
fot. Policja

Tesle słyną z tego, że są wyposażone w wiele kamer. Decyzja o kradzieży kołpaków z akurat tego auta nie należała więc do roztropnych.

Każda kradzież zasługuje na potępienie, ale niektóre pokazują, że sprawca mógł nie do końca "zorientować się w temacie" zanim zabrał się za dokonywanie przestępstwa. Policjanci szukają mężczyzny, który jest podejrzewany o kradzież kołpaków z samochodu marki Tesla. Tesle słyną z tego, że są naszpikowane nowoczesną technologią, w tym wieloma kamerami. Do zdarzenia doszło w nocy 13 maja na parkingu na terenie osiedla Orła Białego.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- Wszystkich, którzy rozpoznają tę osoby, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto pod nr 47 77 123 30 z osobą prowadzącą sprawę lub pod czynnym całą dobę numerem 47 77 123 11 powołując się na nr sprawy RSD - 1688/24 - apeluje Policja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
20℃
Poziom opadów:
5.8 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro