Reklama

Rondo Śródka: mężczyzna podszedł do samochodu i wymachiwał nożem w stronę kierowcy grożąc mu. Kolejny nożownik w Poznaniu?

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem.

Do redakcji epoznan.pl zwrócił się Czytelnik, który przejeżdżał przez rondo Śródka. Gdy stał na rondzie, przed sygnalizacją świetlną, zauważył jak mężczyzna przechodzi chwiejnym krokiem przez pasy, był już po drugiej stronie ulicy, ale nagle zawrócił i podszedł do maski samochodu, którym jechał Czytelnik. Przechodzień wyjął z kieszeni nóż i machał nim przed maską samochodu Czytelnika. Incydent ten został zarejestrowany przez kamerę.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

- Niecałe 3 godziny temu spotkała mnie niebezpieczna sytuacja jadąc samochodem przez rondo Śródka. Gdy zatrzymałem się przed pasami zauważyłem przechodzącego na czerwonym świetle człowieka, który po chwili podszedł przed maskę mojego samochodu, wyciągnął nóż i zaczął nim wymachiwać i coś mówić. Niestety nie słyszałem co, bo szyby były zamknięte. Sprawę zgłosiłem policji na 112 i podałem dyspozytorowi, że mam filmik z całego zdarzenia.

Poznańska policja kilka dni temu zatrzymała innego mężczyznę, który również podchodził do przechodniów w centrum miasta z ostrym narzędziem i groził im. Okazało się, że poszkodowanych, którym groził mężczyzna było więcej. Policja apeluje, aby każdy taki przypadek zawsze bezpośrednio zgłaszać na komendzie lub dzwoniąc na 112.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro