Reklama
Reklama

The Lidl Way to Career 2024 - ruszają zapisy na wakacyjny płatny staż w biurach Lidl

Zyskaj przewagę w życiu zawodowym już na starcie! Program stażowy Lidl dla studentów i absolwentów to wyjątkowa okazja na zdobycie wartościowych umiejętności, które pomogą Ci znaleźć wymarzoną pracę. Zdecyduj się na udział w The Lidl Way to Career 2024, czyli 3 miesiące nauki, rozwoju oraz wyzwań!

Czym jest The Lidl Way to Career 2024?

Program stażowy Lidl to niepowtarzalna okazja dla ambitnych osób pragnących rozpocząć karierę w innowacyjnym środowisku zawodowym. The Lidl Way to Career 2024 oferuje nie tylko możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia, ale również wgląd w branżę. W trakcie płatnego stażu możesz liczyć na stałą wymianę informacji oraz feedback dotyczący wykonanych działania. Staż zamyka rozmowa podsumowująca Twoje doświadczenia, zdobyte umiejętności oraz mocne strony, które Cię wyróżniają. Więcej szczegółów o przebiegu stażu (i nie tylko!) znajdziesz tutaj: https://kariera.lidl.pl/studenci-i-absolwenci/staz.

Kto może aplikować na staż Lidla?

Każdy student oraz absolwent, niezależnie od etapu studiów! Liczy się to, co potrafisz i do czego dążysz. Lidl nie poszukuje osób z konkretnych kierunków. Możesz aplikować niezależnie od tego, co studiujesz. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, ponieważ oferta stażowa zaskakuje zróżnicowaniem. Najważniejsze jest to, czy lubisz wyzwania, podchodzisz do zadań ambitnie i z zaangażowaniem. Cechuje Cię samodzielność, jesteś samotnym wilkiem, ale i w pracy zespołowej czujesz się jak ryba w wodzie? The Lidl Way to Career 2024 jest dla Ciebie! Jeśli chodzi o kwestie praktyczne - rekrutacja rusza już 26 lutego, jednak sam staż trwa od 1 lipca do 30 września. Taki termin ułatwia studentom uczestnictwo w programie. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - stawiamy na dążenie do zdobywania nowych umiejętności. Dla nas liczy się Twoja motywacja i chęć nauki.

Co zyskasz dzięki uczestnictwie w The Lidl Way to Career 2024?

Podczas stażu zrealizujesz samodzielny projekt, który następnie przedstawisz w formie prezentacji. To prawda - to ambitne zadanie z wysoko zawieszoną poprzeczką. Ale spokojnie! Otrzymasz pełne wsparcie opiekuna. Przez cały okres wdrożenia służy on poradą i pomocą, zadba też o Twój komfort. Wskaże Ci drogę, ale nie będzie trzymać Cię za rękę. W końcu samodzielność i kreatywność mają ogromne znaczenie w pracy zawodowej. Staż Lidla daje także możliwość współpracy z cenionymi specjalistami z branży. Dzięki temu już na początku kariery uczysz się od najlepszych! Bez stresu i napięcia, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Liczy się Twój rozwój, zdobywanie nowych umiejętności - zwłaszcza praktycznych.

Co więcej, staż w Lidlu pomoże Ci zrozumieć, jak działa jedna z największych w Polsce sieci handlowych. Poznasz codzienne wyzwania, z którymi się mierzy oraz dowiesz się, co decyduje o jej sukcesach. Zgłębisz też zasady funkcjonowania działu, do którego trafisz oraz dowiesz się, jak przebiega komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami firmy. Wszystko to w dobrej atmosferze, dzięki której poczujesz się jak u siebie! Parzenie kawy, stres, ciągły nadzór - zapomnij! Zyskasz za to niejedną okazję do rozwoju miękkich kompetencji oraz umiejętności komunikacji poprzez pracę w zespole składającym się z ludzi w różnym wieku, specjalizujących się w odmiennych dziedzinach. Te doświadczenia są nie mniej ważne od wiedzy specjalistycznej! Interesuje Cię właśnie praca w biurze Lidla? Zajrzyj tutaj: http://kariera.lidl.pl/praca-w-biurze. Myślisz również o innych stanowiskach? Być może warto rzucić okiem na takie oferty jak praca w sklepie, praca w magazynie, czy praca wózek widłowy.

W Lidlu stażyści są traktowani poważnie, dlatego otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie za swoją pracę. Zarobisz od 4720 do 5170 zł brutto/mies. (wynagrodzenie zależy od przepracowanych przez Ciebie godzin w miesiącu, przy stawce 28,10 zł/h brutto).

Jak dostać się na staż Lidla?

Zacznij od wyboru stażu odpowiadającego Twoim zainteresowaniom oraz ścieżce rozwoju, którą planujesz kroczyć w niedalekiej przyszłości. Zrobione? Teraz tylko 6 krótkich etapów rekrutacyjnych dzieli Cię od tego, aby dostać się do programu stażowego The Lidl Way to Career 2024. Oto one:

1. Aplikacja - prześlij swoje CV niezależnie od doświadczenia, które masz.
2. Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pod kątem podstawowych kryteriów.
3. Po pozytywnej ocenie, Lidl skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Poznasz szczegóły dotyczące stażu, uzyskasz odpowiedzi na wszelkie pytania. W zależności od stanowiska może być to moment sprawdzenia Twojej znajomość języka obcego.
4. Rozmowa rekrutacyjna w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze, która służy lepszemu zapoznaniu z kandydatem. Opowiesz o swoich doświadczeniach zawodowych, a także tych ze studiów. Motywacja to słowo klucz!
5. Czas na decyzję - otrzymasz informację zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji.
6. Jeżeli okażesz się odpowiednim kandydatem, rozpoczniesz staż 1 lipca!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
16.66 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro