Reklama
Reklama

Teraz z e-tronem od salonu Audi Porsche Poznań Franowo będziesz jeździł jak król

Chyba nie ma lepszej okazji, by zakupić elektryczne auto Audi e-tron we franowskim salonie. To miejsce przygotowało promocję, dzięki której przy zakupie wybranych modeli zyskamy - oprócz niewątpliwego komfortu jazdy - trzy wyjątkowe korzyści. Lepiej jednak nie zwlekać, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Od komfortowej i bezpiecznej jazdy albo od przygody na setki kilometrów dzieli cię zaledwie kilka kroków. Objęte promocją modele Audi e-tron GT i Audi Q8 e-tron czekają na ciebie w salonie na poznańskim Franowie. A wraz z nimi - trzy korzyści w prezencie.

Jak już jechać, to bezpiecznie i bez zmartwień o ewentualne szkody. Dlatego jednym ze wspomnianych prezentów jest roczne ubezpieczenie dla zakupionego samochodu. A to wszystko - jedynie za złotówkę. To niewielka cena za komfort i spokojną głowę podczas jazdy.

Dbałość o komfort klienta tego salonu przyświeca także pozostałym dwóm korzyściom przy zakupie Audi e-tron GT lub Audi Q8 e-tron. Jedną z nich jest komplet opon zimowych dla zakupionego modelu. Bo choć zima zdaje się już odpuszczać, to po co martwić się kupnem odpowiednich opon później?

Na koniec Poznań Porsche Franowo w ramach promocji oferuje pakiet przeglądów serwisowych Audi BEV S na trzy lata. Z nim przejedziesz aż 90 tysięcy kilometrów bez potrzeby sięgania do portfela przy każdym przeglądzie.

Jak skorzystać z promocji? To proste. Wystarczy przyjść do salonu Audi Porsche Franowo przy ulicy Adama Kręglewskiego 2 w Poznaniu i złożyć zamówienie na Audi e-tron GT lub Audi Q8 e-tron z rocznika 2023. Zakup musi być finansowany przez Volkswagen Financial Services, spółki oferującej usługi leasingu oraz finansowania zarządzania flotą zarówno średnim i małym przedsiębiorcom, klientom korporacyjnym, jak i konsumentom. Promocja nie obowiązuje, jeśli klient korzysta z ofert Audi Perfect Rent i Audi Perfect Credit.

Takie okazje nie zdarzają się zawsze i nie trwają wiecznie. Na tę konkretną załapiemy się, jeśli odbierzemy wspomniane wyżej modele Audi do końca marca. Więcej szczegółów można poznać dzwoniąc na numer 61 650 05 14 lub odwiedzając stronę poświęconą promocji: https://audipoznan.pl/pakiety-korzysci-etron/.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze możliwe jednak do wieczora!
10℃
5℃
Poziom opadów:
3.1 mm
Wiatr do:
33 km
Stan powietrza
PM2.5
6.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro