Reklama

Pobicie w wieżowcu na poznańskim osiedlu, poszkodowany zmarł. Policja szuka świadków

fot. Google Street View
fot. Google Street View

W tej sprawie napisali do nas Czytelnicy.

Kilka osób przesłało do nas apel, jaki pojawił się w mediach społecznościowych. Wśród osób, od których dostaliśmy informację był członek rodziny zmarłego. Z apelu wynika, że 31 grudnia, a więc w Sylwestra, między 7.30 a 10.00 pobito 41-letniego mężczyznę na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Bliscy relacjonują, że mężczyznę znaleziono na 11. piętrze wieżowca nr 3, przy windach. Trafił do szpitala, gdzie zmarł.

Pobity mężczyzna miał 41 lat. W dniu pobicia był ubrany w granatową kurtkę, czarną czapkę, dżinsy i czarne buty. Rodzina apeluje, by zgłaszać się do niej pod numerem 601 983 976 jeśli ma się jakąkolwiek informację w tej sprawie. Przewidziano nagrodę.

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze zajmują się tym tematem. - Nieprzytomny mężczyzna został znaleziony około godziny 10.00 na osiedlu Wichrowe Wzgórze w wieżowcu nr 3 na ostatnim piętrze. Został zabrany do szpitala i tam przebywał kilka tygodni. Miał poważne obrażenia głowy. Niestety tydzień temu zmarł - mówi. - Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Sprawdzili już nagrania z monitoringów. Została także przeprowadzona sekcja zwłok. Nie ma jednak jednoznacznego wyniku, co było przyczyną zgonu. Czekamy na dalsze wyniki badań - dodaje.

Policjanci apelują, by zgłaszać się do nich, jeśli ma się informacje w tej sprawie,. Można dzwonić pod numer 47 77 130 90.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
60.05 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro