Reklama

Zamieszkaj na Famie Jeżyce i urządź się z Castoramą!

Nie możesz się zdecydować - lampa do salonu, rolety czy może puchaty dywan nadający przytulności wnętrzu? Żeby ułatwić przyszłym mieszkańcom wykończenie mieszkań, poznański deweloper Monday Development z grupy Unidevelopment przygotował specjalną promocję. Osoby, które do końca lutego podpiszą umowę deweloperską w ramach III etapu inwestycji Fama Jeżyce, otrzymają bon do Castoramy o wartości 1500 zł.

Już w II kwartale tego roku planowany jest odbiór mieszkań powstających w III etapie osiedla Fama Jeżyce. Wykończenie wymarzonego mieszkania to mnóstwo planowania i pracy oraz konieczność podjęcia decyzji dotyczących zakupu poszczególnych elementów wyposażenia. Dlatego klienci Monday Development, którzy do końca lutego zdecydują się na zakup mieszkania w ramach wspomnianego etapu inwestycji na poznańskich Jeżycach, otrzymają bony do Castoramy:

- Jeżyce to urokliwa dzielnica. Tu kultura i zabytkowa architektura spotykają się ze współczesnością, a młodzi ludzie coraz chętniej zamieszkujący tę okolicę uzupełniają się z wieloletnimi mieszkańcami. Klimat dzielnicy może przenikać do wnętrz mieszkań również za sprawą klimatycznego wykończenia. I tak na przykład lampy, rolety czy dywany choć nie są niezbędne, to nadają charakteru naszemu własnemu "M", ułatwiają funkcjonowanie w nowej przestrzeni i sprzyjają budowaniu poczucia prywatności. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i przygotowaliśmy dla nich upominek. Bon do Castoramy umożliwi zakup tych elementów wyposażenia, których przyszli mieszkańcy osiedla Fama Jeżyce będą potrzebowali, żeby w nowym miejscu "poczuć się jak w domu" - mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Monday Development.

Klimat wyjątkowej dzielnicy przenikający do wnętrz

Inwestycja Fama Jeżyce powstaje w dzielnicy, która w ostatnich latach znacznie zyskała na popularności i dziś przyciąga wiele osób chcących zamieszkać w prawdziwie miejskiej, choć równocześnie zielonej i klimatycznej przestrzeni. Bliskość miejskich parków, dostępność placówek kulturalnych, a przy tym infrastruktura miejska - placówki edukacyjne, lokale gastronomiczne i usługowe - to niewątpliwe atuty Jeżyc, położonych blisko centrum Poznania.

Potencjał tej niezwykłej, klimatycznej przestrzeni dostrzegł również Monday Development i na terenie dawnej Wiepofamy wznosi III etap inwestycji Fama Jeżyce - nowoczesnego osiedla mieszkaniowego. W tym etapie przyszli mieszkańcy mogą wybierać między dwoma budynkami - mniejszym, bardziej kameralnym o podwyższonym standardzie wykończenia oraz większym, z wieloma różnorodnymi układami mieszkań. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe.

Otoczenie budynku sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Poza miejskimi parkami mieszkańcy Famy Jeżyce będą mieli do dyspozycji deptak z miejscami do wypoczynku i rekreacji czy dziedzińce z zielonymi wyspami i placami zabaw dla najmłodszych. Miłośnicy dwóch kółek również znajdą coś dla siebie - po przejażdżce po Jeżycach będą mogli zostawić rower w specjalnie przygotowanych boksach na terenie osiedla.

Dowiedz się więcej o akcji promocyjnej oraz inwestycji Fama Jeżyce w biurze sprzedaży przy ul. J.H. Dąbrowskiego 81/85 oraz na stronie: https://famajezyce.pl/.


***

Monday Development to doświadczony deweloper z Poznania. W trakcie ponad 20 lat swojej działalności spółka wybudowała i oddała do użytku ponad 1150 mieszkań oraz 4 tys. m² powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji wysokiej jakości projektów - zarówno tych kameralnych, jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Obecnie na terenie Poznania Monday Development realizuje projekt Fama Jeżyce. Spółka jest częścią Grupy Unidevelopment.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
64.65 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro