Reklama

Jedna linia tramwajowa zmienia trasę! "Przyczyny techniczne"

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Czytelnik
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Czytelnik

Dzisiejszej nocy.

Jak zapowiada ZTM z przyczyn technicznych, w nocy ze środy na czwartek (z 31 stycznia na 1 lutego) tramwaje linii nr 201 kursować będą zmienioną trasą przez Most Teatralny i Fredry (w obu kierunkach).

"Tramwaje pomijać będą przystanki: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni, Most Dworcowy i Zamek. W zamian za to zatrzymywać się będą na przystankach Fredry. Na węźle Most Teatralny tramwaje będą zatrzymywać się na przystankach na ul. Roosevelta (w kierunku os. Sobieskiego) oraz na przystanku Most Teatralny (w kierunku Unii Lubelskiej), natomiast na przystanku Gwarna tramwaje będą zatrzymywać się w kierunku Unii Lubelskiej" - zapowiada Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Jak dodaje, na przystanku Most Teatralny w kierunku Unii Lubelskiej tramwaje będą odjeżdżać o pełnej godzinie (po oczekiwaniu na przystanku), a w kierunku Os. Sobieskiego dwie minuty po pełnej godzinie (po oczekiwaniu na przystanku). Natomiast na przystanku Ratajczaka (w kierunku Unii Lubelskiej) tramwaje będą oczekiwać do rozkładowej godziny odjazdu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
60.53 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro