Reklama
Reklama

Kebab z dzbana "30-centymetrowy potwór". Infulencer zachwycony jedzeniem z lokalu na os. Lecha. Spadła na niego fala hejtu

fot. Kadr filmu MrKryha/Facebook
fot. Kadr filmu MrKryha/Facebook

"MrKrycha" odwiedził lokal gastronomiczny w Poznaniu.

Pierwszy kebab, który zrobiony jest w dzbanie - tak zapowiedział influencer jedzenie z lokalu, do którego wchodził nagrywając wizytę na tak zwaną rolkę.

Jesteśmy na os. Lecha, zaraz tam wejdę i pokażę wam, jak wygląda rzemieślniczy, dobry kebs - powiedział "MrKrycha" i pokazał, jak wygląda dzban, w którym smażone jest mięso do kebaba. Dzban ten nazywa się tandor i jest stosowany w kuchni ormiańskiej. To inaczej mówiąc gliniany piec w kształcie dzbana, w którym przygotowywane są ormiańskie dania. Influencer zamówił sobie kebaba z mięsem wołowym.

- 30- centymetrowy potwór wypchany mięsem wpada teraz do moich ust - relacjonował influencer zjadając kebaba zawiniętego w placek. Za dwa 30-centymetrowe kebaby zapłacił 47 złotych - mięso idealnie wypieczone, jest soczyste i dodatkowo warzywa i sos przyjemnie ostry robią wrażenie na kubkach smakowych - komentował podczas jedzenia.

Pod filmem wylał się hejt na influencera - Dzban, to na nagraniu jest tylko jeden - komentował Internauta. Jeszcze inni komentatorzy zarzucili influencerowi, że pomylił nazwę dzbana i zamiast powiedzieć tandor, powiedział "tonir". O samym jedzeniu Internauci nie wypowiadali się zbyt dobrze. Choć influencer zapewniał, że jedzenie jest wyjątkowo smaczne.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
9.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro