Reklama
Reklama

W Poznaniu jest najtańsza restauracja po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler. YouTuber spróbował, czy warto

fot. Książulo / YouTube
fot. Książulo / YouTube

Książulo, przy okazji odwiedzin na poznańskim Jarmarku Świątecznym, wpadł też do restauracji przy Piątkowskiej.

O tym, że znany YouTuber kulinarny Książulo był na jarmarku na placu Wolności, pisaliśmy TUTAJ. Próbował m.in. frytek, które nazwał najdroższymi w Polsce, a także corndogów, czy kiełbasy i szaszłyka. W ramach tej samej wizyty w naszym mieście, Książulo wybrał się do restauracji, która przeszła metamorfozę w "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler. Mowa o "Barze u Grochowej" przy Piątkowskiej.

O tym, że "Dobre Miejsce" przekształcono w "Bar u Grochowej" pisaliśmy na epoznan.pl już w marcu - właśnie wtedy znana restauratorka przeprowadzała tu swoje rewolucje. Jak jedzenie w lokalu ocenił YouTuber? Przyznał, że to najtańsza restauracja po rewolucjach. Z zewnątrz widok go nie zachwycił - uznał, że blaszany budynek nie wygląda dobrze. W środku było też zimno, ale obsługa dostawiło do stolika ogrzewacz, który rozwiązał problem.

Zamówienie było spore - niemal wszystkie pozycje z menu Magdy Gessler, a do tego schabowy i pizza oraz dwie zimowe herbaty. Cena pozytywnie zaskoczyła YouTubera, bo za całość zapłacił około 180 złotych. Pochwalił miłą obsługę, a co z jedzeniem?

Grochówka, danie popisowe lokalu, została oceniona pozytywnie. Podobnie jak wszystkie inne jedzone pozycje. Szczególnie zwrócono uwagę na chlebek niespodziankę z kotletem, kapustą, kiełbasą, ziemniaczkami - duża porcja kosztowała 36 złotych i jak stwierdził Książulo, warto tu na to przyjść.

Całość do zobaczenia poniżej:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro