Reklama
Reklama

Zielona inwestycja dla zielonego Sołacza

33 mieszkania o podwyższonym standardzie na zacisznym Sołaczu: taki wkład w rozwój okolicy deklarują Duda Development i Grupa Verbicom, odpowiedzialne za nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Pułaskiego 19.

Budowa, jak mogły przekonać się osoby, którym zdarzyło się przechodzić lub przejeżdżać obok, właśnie rusza.

Lokalizacja do pozazdroszczenia

Sołacz, znany z urokliwych parków oraz willowej zabudowy, uchodzi za jedną z najbardziej nastrojowych dzielnic Poznania. Pod wieloma względami jest dzielnicą kontrastów, ponieważ śródmiejska lokalizacja nie zakłóca jego kameralnej, cichej atmosfery. Kusi też znakomitym sąsiedztwem: zarówno popularnych Jeżyc, jak i okolic Starego Rynku.

Widoki nie tylko na przyszłość

Zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną pracownię CDF Architekci, budynek Pułaskiego 19 stanowi harmonijne połączenie wnętrz bogatych w dopracowane szczegóły z fasadą zaprojektowaną z szacunkiem dla krajobrazu, który będzie ją otaczał. Proporcjonalna, zwarta bryła budynku stanowić będzie wizualną dominantę ulicy Pułaskiego, jednocześnie wytyczając estetyczny kierunek innym zabudowaniom w sąsiedztwie.

W przypadku Pułaskiego 19 dobry styl nie kończy się na fasadzie. Przestrzenie wspólne budynku zostały stworzone z inspiracji współczesnymi trendami, ale z szacunkiem dla faktu, że powinny podobać się i wyglądać dobrze przez lata. Ton nadają tutaj zarówno wysokiej jakości materiały wykończeniowe i stonowana paleta barw, jak i wysmakowane detale, takie jak ozdobny font numeracji mieszkań czy starannie dobrane futryny. Za projekt wnętrz odpowiada studio DOT.Interiors.

Mieszkania o metrażach od 35 do nawet 191 m kw. to gwarancja, że znajdą tutaj przystań i single, i rodziny. Warto dodać, że apartamenty na piątym piętrze - najwyższej kondygnacji - będą miały nie tylko widok na parki w sąsiedztwie, lecz także dostęp do przestronnych tarasów z obszernymi, stylowymi kwietnikami.

Rozwiązania z myślą o jutrze

Dla zespołu Duda Development, firmy o rodzinnych tradycjach, myślenie o kolejnych pokoleniach jest oczywiste. To dlatego w projekcie Pułaskiego 19 postawiono na proekologiczne rozwiązania, które zmniejszą ślad węglowy inwestycji i sprawią, że jej wpływ na środowisko będzie ograniczony do minimum. Do takich rozwiązań należą między innymi: zastosowanie w mieszkaniach wentylacji z rekuperacją, systemu odzyskiwania wody deszczowej - odzyskana deszczówka wykorzystana będzie do podlewania zieleni na terenie budynku - oraz ogrzewanie za pomocą energooszczędnej pompy ciepła. W dwukondygnacyjnym parkingu podziemnym inwestycji przygotowano też instalację pod możliwość montażu stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Brzmi dobrze?

Zadzwoń: +48 605 258 888?

Napisz: [email protected]

www.pulaskiego19.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
25.91 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro