Reklama
Reklama

Makabryczne odkrycie w kotłowni domu jednorodzinnego

fot. OSP Kleczew
fot. OSP Kleczew

Znaleziono w niej zwęglone zwłoki.

Jak podaje portal lm.pl, odkrycia dokonano we wtorek w godzinach popołudniowych w Sławoszewku na terenie gminy Kleczew w powiecie konińskim. Służby poinformowano, że w domu jednorodzinnym prawdopodobnie doszło do pożaru. Ale gdy strażacy dotarli we wskazaną lokalizację, nie zauważyli zadymienia. Przeszukano jednak obiekt i w kotłowni domu jednorodzinnego znaleziono zwęglone zwłoki. Samo pomieszczenie było natomiast zalane wodą.

Kołobrzeg Last Minute! Ostatnie pokoje w budynku bocznym S.U. Bałtyk. Wyjątkowe ceny na listopad i grudzień! Rezerwacja telefoniczna lub mailowa: +48 94 355 34 44 [email protected]
REKLAMA

Jedna z hipotez mówi, że w kotłowni mogło dojść do pożaru, po czym pękła rura w pomieszczeniu i je zalała gasząc przy tym ogień. Nie wiadomo czy do pożaru doszło we wtorek czy może dzień wcześniej.

Sprawą zajmują się policjanci pod nadzorem prokuratury.


Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Idzie ochłodzenie. Jest ostrzeżenie meteo!
6℃
1℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro