Reklama

Raj Szycia w Poznaniu: miejsce, gdzie pasja szycia ożywa!

Miejsc z duszą w Poznaniu jest pewnie wiele, ale TO jest rzeczywiście wyjątkowe! Miejsce dla miłośników szycia - Raj Szycia. Wędrując od strony Starego Browaru deptakiem natrafiamy na urokliwą kamienicę u zbiegu ulic Krysiewicza i Ogrodowej, zwaną przez mieszkańców "Żelazkiem". Raj Szycia ma tu swoją siedzibę. To nie tylko sklep, ale prawdziwa przestrzeń dla pasjonatów szycia na każdym poziomie zaawansowania.

W tym przyjemnie urządzonym miejscu znajdziesz nie tylko dobrze wyposażone stanowiska pracy w akcesoria do szycia, ale także bogaty wybór maszyn do szycia i hafciarek renomowanych marek jak TEXI, Pfaff, Husqvarna Viking, Janome. Co więcej, maszyny można testować przed zakupem, a od listopada również oddać swoją maszynę do szycia w ręce "dr. Michała", który świadczy usługi serwisowe na miejscu!

Historia i Pasja

Pomysł na stworzenie tego niezwykłego miejsca narodził się z inicjatywy firmy STRIMA ze Swadzimia, która ma imponujące 31 lat doświadczenia w branży szyciowej. Wychodząc poza świat online, Raj Szycia stał się miejscem bezpośrednich spotkań hobbystów, pasjonatów szycia i miłośników przeróbek.

Kamienica, w której mieści się Raj Szycia, jest również powiązana z historią szycia. Oryginalnie zamieszkiwana przez siostry Tułodzieckie, prekursorki kursów szyciowych w dziewiętnastowiecznym Poznaniu, kontynuuje piękną tradycję tego rzemiosła.

Co Nowego W Raju Szycia?

W jesienno-zimowe dni Martyna i Magda z promiennym uśmiechem zapraszają na warsztaty szycia indywidulanie lub w większych grupach. Pomogą uczestnikom zapoznać się z funkcjami maszyn i uszyć pierwsze dzieło. Mile widziane są grupy szkolne, gdzie uczniowie mają szansę zapoznać się ze światem szycia i wyjść z własnoręcznie uszytym małym projektem. To także idealne miejsce na zorganizowanie urodzinek.

Raj Szycia proponuje także eventy firmowe pod tytułem "Jak zszyć zespół?" z możliwością spędzenia wspólnego kreatywnego czasu przy dobrej kawie i herbacie.

W najbliższym czasie planowane są prezentacje maszyn dla studentów kierunków artystycznych i tych związanych z zawodem odzieżowym. A z szerokim asortymentem maszyn światowych marek, Raj Szycia ma wiele do pokazania!

Zakupy z Przyjemnością

Wartością tego miejsca są nie tylko produkty, ale przede wszystkim ludzie. Raj Szycia to wspólnota pasjonatów, gotowa dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Wszystko to sprawia, że energia tego miejsca jest niezwykła.

Łatwe Zakupy z Serwisem na Miejscu

Czy klient może dokonać zakupu na miejscu? Oczywiście! Raj Szycia oferuje możliwość przetestowania maszyny przed zakupem, co pozwala klientowi ocenić swoje potrzeby. Dodatkowo dostęp do bogato wyposażonego magazynu i własnego serwisu ułatwiają klientom decyzję przy zakupie maszyny, która ma służyć na lata.

A potem można wybrać - odebrać maszynę od razu lub skorzystać z darmowej wysyłki w dowolne miejsce w Polsce.

Wstąp do Raju!

ul. Krysiewicza 3a/28 (wejście od Ogrodowej), Poznań.
Tel. +48 61 41 51 051


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
50.05 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro