Reklama

Zapowiedziano wyłączenie z ruchu jednego pasa jezdni w centrum miasta. Już dziś mogą tworzyć się korki!

fot. PIM
fot. PIM

Trwa budowa drogi rowerowej po północnej stronie jezdni ulic Estkowskiego, Małe Garbary, Wolnica i Solnej.

Jak dziś poinformowano, wykonawca inwestycji przystępuje do kolejnego etapu prac, podczas którego konieczne są zmiany w organizacji ruchu na ul. Małe Garbary. W dalszym ciągu utrudnień należy spodziewać się także na ul. Solnej.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

"23 października (po południu) wyłączony z ruchu zostanie prawy pas na ul. Małe Garbary na odcinku od ul. Garbary do Bóżniczej, tj. w kierunku ul. Solnej. Konieczna jest tam rozbiórka konstrukcji nawierzchni, a następnie ułożona zostanie nowa warstwa. Podczas prac pas ruchu będzie niedostępny" - zapowiadają przedstawiciele PIM.

"Kontynuowane będą także prace na ul. Solnej polegające m.in. na układaniu krawężników, uzupełnianiu ubytków w jezdni i układaniu nawierzchni. W zależności od etapu robót i potrzeb wprowadzane będą odcinkowe zawężenia jezdni. Nadal więc dostępność pasów ruchu będzie ulegała zmianom w zależności od postępu robót" - dodają.

Kierowcy proszeni są o ostrożność i zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.75 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro