Reklama
Reklama

Nietypowa sytuacja na poznańskiej ulicy. Kobieta miała widzieć, jak z nieoznakowanego radiowozu poleciały petardy

fot. ig: poznan_moment
fot. ig: poznan_moment

Sytuacja jest wyjaśniana.

O sprawie poinformował nas Poznański Trójkąt Bermudzki, do którego zgłosiła się kobieta. Jak przekazała, spotkała ją dziś niespodziewana sytuacja. Kobieta, jadąc autem w okolicach ronda Starołęka i ulicy Hetmańskiej miała widzieć, że z jednej z jadących furgonetek wyrzucane są przez okno petardy. Jak tłumaczyła, jedna z nich prawie wpadła do jej samochodu. Zdaniem kobiety był to nieoznakowany radiowóz. Natychmiast poinformowała o tym policjantów.
Dostaliśmy również zdjęcie pojazdu, z którego petardy miały być wyrzucane.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Poprosiliśmy o komentarz policji w tej sprawie. Funkcjonariusze potwierdzili nam jedynie, że faktycznie furgonetka widoczna na zdjęciu należy do floty Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Mł. asp. Łukasz Kędziora z biura prasowego wielkopolskiej policji potwierdza też, że funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie dotyczące takiego zdarzenia. Komendant miejski policji w Poznaniu polecił, by sytuacja została wnikliwie sprawdzona.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
15.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro