Reklama

Fama Jeżyce: wyjątkowe miejsce do życia, pewna inwestycja

Fama Jeżyce to inwestycja od Monday Development - poznańskiego dewelopera należącego do Grupy Unidevelopment. Ze względu na szeroką ofertę funkcjonalnych mieszkań, idealnych pod wynajem, przyciąga zarówno inwestorów, jak i osoby poszukujące własnego miejsca do życia.

Atmosfera sprzyjająca sąsiedzkiej integracji

Fama Jeżyce, zlokalizowana między ulicami Dąbrowskiego a Barańczaka, powstaje na 8-hektarowym terenie, w miejscu dawnych zakładów Wiepofama. Realizowana jest z poszanowaniem charakteru poznańskich Jeżyc i tworzy z otoczeniem dzielnicy estetyczną i harmonijną całość.
Inwestor zadbał nie tylko o to, aby przyszłym nabywcom zapewnić ofertę atrakcyjnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach, ale również by w częściach wspólnych powstały zielone skwery i wewnętrzne dziedzińce z placami zabaw dla najmłodszych. Atmosfera osiedla ma sprzyjać sąsiedzkiej integracji, budować poczucie wspólnoty i zachęcać do aktywnego spędzania czasu z bliskimi. Wśród oryginalnie zaprojektowanej zieleni będzie można zrealaksować się, leżąc na leżaku i w pełni wypocząć. Tu liczy się komfort, bezpieczeństwo i sąsiedzkość.

Inwestycję wyróżnia ponadto bliskość infrastruktury miejskiej - komunikacyjnej, usługowej i kulturalno-rozrywkowej.

Fama niesie...

Obecnie realizowany jest III etap osiedla. Docelowo składać się on będzie z dwóch, 7-piętrowych budynków, które łącznie liczą 369 mieszkań. Do każdego z nich przynależy przestrzeń dodatkowa: balkon, loggia, taras lub ogródek.

W większym budynku powstanie 322 ustawnych mieszkań. W mniejszym - o podwyższonym standardzie wykończenia: 47. Na ostatnim piętrze budynku kameralnego zaprojektowano przestronne apartamenty z tarasami dachowymi - to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają spędzać wieczory na świeżym powietrzu, podziwiając panoramę miasta.

Atutem inwestycji jest również szeroki wybór mieszkań - od 25 do 97 mkw powierzchni - dzięki czemu w ofercie dewelopera idealnie dostosowane do potrzeb M znaleźć mogą zarówno klienci indywidualni, jak i inwestorzy.

W najnowszym etapie Famy Jeżyce deweloper przewidział również 12 lokali usługowych, które zostaną usytuowane wzdłuż deptaku, w centralnej części osiedla. Powstaną w nich placówki handlowe i usługowe, które pozwolą mieszkańcom szybko załatwić codzienne obowiązki i ułatwią codzienność.

Termin realizacji inwestycji przewidziano na II kwartał 2024 roku.

Stąd wszędzie jest blisko!

Z perspektywy mieszkańców elementem decydującym o codziennej wygodzie jest m.in. lokalizacja i dobre skomunikowanie inwestycji z pozostałymi częściami miasta. Fama Jeżyce powstaje w otoczeniu niezbędnych punktów usługowych, takich jak sklepy, apteki, placówki medyczne. Stąd także blisko do pięknych, sołackich parków, a także jeżyckich kawiarni, restauracji, kina czy teatru.

Otoczenie osiedla to także bogata infrastruktura komunikacyjna - drogi dojazdowe oraz przystanki tramwajowe i autobusowe pozwolą w krótkim czasie dotrzeć mieszkańcom do centrum Poznania oraz w dowolne dzielnice miasta.

Pewna inwestycja, wymierne korzyści

Fama Jeżyce jest stabilną inwestycją, cieszącą się dużym zainteresowaniem, zarówno rodzin poszukujących swojego miejsca do życia, jak i klientów inwestycyjnych, którzy w ulokowaniu swojego kapitału na poznańskich Nowych Jeżycach widzą wymierne korzyści. Inwestorzy decydują się najczęściej na zakup kawalerek o powierzchni do 30 m2 oraz mieszkań dwupokojowych o metrażu do 40 m2. W trzecim etapie inwestycji mamy około 140 takich lokali. To mieszkania wyróżniające się funkcjonalnością - zadbaliśmy o to, by były ustawne i pozwalały na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. Z perspektywy klientów przemyślany układ pomieszczeń jest kluczowy - pozwala zaaranżować mieszkanie tak, by było wygodne do życia, czy też trafiało w oczekiwania potencjalnych najemców - mówi Kamila Myszko, Kierownik Sprzedaży w Monday Development.

Pełną ofertę mieszkań znaleźć można na stronie www.famajezyce.pl. Warto również bezpośrednio skontaktować się z Biurem Sprzedaży i umówić się na indywidualne spotkanie, podczas którego Doradcy zaprezentują konkretne mieszkania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro