Reklama

Jutro Boże Ciało: rozkład jazdy

Już jutro, w Boże Ciało, tramwaje i autobusy będą kursować według świątecznego rozkładu jazdy. Z utrudnieniami spotkamy się jedynie podczas przejścia centralnej procesji eucharystycznej, która wyruszy z kościoła Bożego Ciała ok. godziny 11.00 i potrwa do 13.00.

Procesja będzie się poruszać ulicami: Krakowska, Garbary, Wielka, Chwaliszewo i Most Bolesława Chrobrego do Katedry. Zmianie w tym czasie ulegną trasy autobusów 74 i 76:

Autobusy linii nr 74 w kierunku Os. Orła Białego pojadą objazdem ulicami:
... - Garbary - Estkowskiego - Wyszyńskiego - Rondo Śródka - Jana Pawła II - Rondo Rataje - i dalej po stałej trasie.W kierunku Os. Jana III Sobieskiego bez zmian, z chwilowym wstrzymaniem ruchu przy przejściu procesji przez skrzyżowanie ulic Wielka / Mostowa.

Autobusy linii nr 76 jadące z Os. Jana III Sobieskiego pojadą objazdem ulicami... - Garbary - Małe Garbary - Wolnica - Solna - al. Niepodległości - Królowej Jadwigi - Droga Dębińska - i dalej po swojej trasie do Os. Dębina. W kierunku Os. Jana III Sobieskiego bez zmian z chwilowym wstrzymaniem ruchu przy przejściu procesji przez skrzyżowanie ulic Wielka / Mostowa.

Warto również pamiętać o tym, że w najbliższy piątek, 12 czerwca, komunikacja miejska będzie funkcjonować wg sobotniego rozkładu jazdy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro